Neler yeni

Welcome to SATBİL FORUM PAYLAŞIM

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Bir Satbil Forum Efsanesi

Satbil Reklam Alanı

Satbil Forum Reklam

Forumumuzun üye listesini silen Şerefsiz!

seyfi

Administrator
Local time
07:22
85.97.25.50 ip numaralarılı Eminönü otobüs duraklarının karşısında adresi tespit edilmiştir.En kısa zaman da gereken yapılacaktır!Kendini ne zannediyorsun bu ülke her istediğini yapabileceğin ve cezasız kalacağın bir yer değildir!
heckjq8.jpg

Her geçen gün büyüyen forumumuz gözünüze battı anlaşıldı,bu bizin yaklaşık 1500 üye kaybetmemize neden oldu ama sen değişmedin hep şerefsiz olarak kalacaksın!

Son düzenleme:

murat

New member
Local time
forumumuza şerefsizce müdahele eden ve iki yıl boyunca binlerce kişinin verdiği emekleri hiçe sayarak yok ettiğini sanan kişi yada kişiler en kısa zamanda layığını bulacaklar bunun için gerekli çalışmalar başlatıldı hodri meydan en kısa zamanda onlarla yasal yollarla karşılaşacağız.
bu arada 1000 kadar yeni üyemizi kaybetmişiz inşallah kısa sürede aramıza tekrar katılırlar

Denizce

üye
Local time
05:22
Tekrar hepimize gecmis olsun. Önemli olan birlik beraberlik..

MüDüR

Administrator
Local time
06:22
arkadaşlar biraz gayretle yeniden aynı yere geliriz...

@hmet

UZAKLARDAN
Local time
05:22
Böyle seylerle yilmayiz kaldigimiz yerden devam.

SaTBiL™

Administrator
Local time
Web sitesi
www.cekingen.net
arkadaşlar çok üzgünüm gerçekten ne diyeceğimi bilmiyorum.inşallah hep beraber birlik beraberlik içerisinde herşeyin üstesinden geliriz.

MeKa

Banned
Local time
Sitemizin hack edildiğini anlamıştım..Zira 15 dak..önce girdiğim siteye artık üyelik bilgilerimi bile giremedim...4 kez yanlış girildi diyordu fakat ben yanlış yazdığımı sanmıyorum...Konulara şöyle bir bakınca hepsinin sıfırlanmış olduğunu gördüm....Hack olayının olduğunu anlamam çok sürmedi ama,,,çekemeyenlerin de çok olduğunu anlamakta gecikmedim.....
LANET olsun KÖTÜ NİYETLİ ZİHNİYETLERE....diyebiliyor ve herkese geçmiş olsun diyorum...........

admin

Administrator
Yönetici
Local time
Arkadaşlar bir umudumuz vardı geri daha yeni dönmek için ama ne varki serverin almış olduğu yedek bizden daha eski çıktı.hepimize geçmiş olsun arkadaşlar.Yapacak çok fazla bişey yok.Zaten açığı verende biz değil server.
Bazı arkadaşlarlar sık sık yedek alacaklar artık bundan sonra işimizi sağlama alacağız.Hepinizden özür dilerim.Hepimize geçmiş olsun.Biz her zamanki gibi dost ve kardeş olarak yolumuza devam ettikce bize hiç birsey olmaz.

ido16

Super Moderators
Local time
geçmiş olsun

Yaban Ali

New member
Local time
Hepimize geçmiş olsun.. Olan olmuş, artık ileriye bakmalıyız..
Yapanları ve buna sevinenleri kınıyor ve lanetliyorum..

ido16

Super Moderators
Local time
arkadaşlar bu gibi kişiler bugünde vardı yarında olacak daima temkinli olup bunları hiç bir yerde barındırmamak onlara verilecek enbüyük cezadır

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8