Neler yeni

Welcome to SATBİL FORUM PAYLAŞIM

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Bir Satbil Forum Efsanesi

Satbil Reklam Alanı

Satbil Forum Reklam

FLATRON W1941S

ceyhun

New member
Local time
19:16
FLATRON W1941S MODELİNDE EXPER İN VERDİĞİ LG MONİTOR

kardeşlerim benim sorunum monutörün üst köşesinde en üst köşesinde ince noktalı çizgiler var şuan 2 tane alt alta bu belili bir dakika hiç bir iş yapmayınca 5-6 tane oluyor ve ekranın üstüne sanki kalın şeffaf bir tabaka geliyor...yazıları tam seçemiyorum ve bu şeffaf tabaka dalgalanıyor sanki ekran yanıp sönüyormuş gibi ama kapanma falan yok sadece bu sorun var nasıl halledebilirim ...ekran kartı sürücüsünü tekrar yükledim güncelledim yine aynı fişlerine kadar baktım...bilen anlayan bir kardeşim varsa yardımcı olursa sevinirim

Son düzenleme:

ceyhun

New member
Local time
yokmu bilen bir kardeşim....................... bilen tamirci ustalarım var burda ...........heralde görmediler....ustalarım...brir yardım lütfen şimdi bilgisayarı açarkende olmaya başladı iş yaparken bişey yok az durayım bişey yapmayım............... hemen üstte çizgiler oluyor..ekranın üstüne şeffaf bir ekran koruyucu gibi bir şey geliyor ....mesela ekrana elinizi bastırıyınca renk renk olurya onun gibi ama birde dalgalanıyor yazıları seçemiyorum.....ekran foto çektim ama paintte belli değildi bende kendim olan cizgileri çizdim bir bakın aynen böyle oluyor resimde ekran iyi daha birde bu cizgiler böyle olunca ekrana dediğim gibi bir şeffaflık geliyor kalın bir şefaf buda yazı okumamı bişeyi seçmemi engelliyor link bu bir bakın lütfen çizgileri ben şuan kendim yaptım şimdi iyi 1 tane var oda belli değildi ben kendim nasıl olduğunu çizdim şimdiden teşekkür ederim

tornawida

New member
Local time
FLATRON W1941S MODELİNDE EXPER İN VERDİĞİ LG MONİTOR

kardeşlerim benim sorunum monutörün üst köşesinde en üst köşesinde ince noktalı çizgiler var şuan 2 tane alt alta bu belili bir dakika hiç bir iş yapmayınca 5-6 tane oluyor ve ekranın üstüne sanki kalın şeffaf bir tabaka geliyor...yazıları tam seçemiyorum ve bu şeffaf tabaka dalgalanıyor sanki ekran yanıp sönüyormuş gibi ama kapanma falan yok sadece bu sorun var nasıl halledebilirim ...ekran kartı sürücüsünü tekrar yükledim güncelledim yine aynı fişlerine kadar baktım...bilen anlayan bir kardeşim varsa yardımcı olursa sevinirim

kardeş burayı sonradan gördüm sorun sanırım lcd ye bağlanan geniş bir connektör var o connektöru şaseden uzaklaşdır yada izole bant sar.
çozulmezse beslemede bulunan condansatörleri değiş duzelir.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8