Neler yeni

Welcome to SATBİL FORUM PAYLAŞIM

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Bir Satbil Forum Efsanesi

Satbil Reklam Alanı

Satbil Forum Reklam

Fenerbahçe Sözleri

@hmet

UZAKLARDAN
Local time
08:05
Fenerbahçe Sözleri

2696d12345.jpg

Bana Kartali Veya Cimbomu Tut Cennete Gireceksin? Deseler, Ben Bir Fenerbahceli Olarak Cehenneme Girmeye Raziyim Derim..!*

Bu Sene Son Olmali,arkasi Olmamali Soyletme Artik Fener Aci Hasret Sarksini.*

Bir Fenerbahceli Dunyaya Bedeldir, O Da Atamizdir!!!!!*

Ben Herkesin Icinde Tekim Cunku Ben Fenerbahceliyim!!*

Atam Izindeyiz Biz De Fenerbahceliyiz*

Cimbom Sana Kadikoy Extra Large...*

Avrupa Avrupa Duy Sesimizi Iste Bu Fener'in Ayak Sesleri !!!*

1907 De Dogdu Askimiz, Sari-lacivert Renkleri Oldu Sarkimiz, Sporun Her Dalinda Bizim Sanimiz, Hic Bitmedi-bitmeyecek Bizim Askimiz!! Catlayin Cimbomlular Bu Yil Fener Sampiyoooooonnnnnnnnn!*

Sensiz Hayat Bir Iskence Dilimdesin. Gunduz Gece Satir Satir, Hece Hece Sampiyonsun Fe-ner-bah-ce*

Hayatta Fenerbahceden Baska Hicbir Seyi Olmayan Ben, Hayatta Fenerbahceden Baska Herseyi Olana Acirim...*

Fenerbahce Sen Cok Yasa Canim Feda Olsun Sana. Hic Birseye Degisilmez Senin Sevgin Bu Dunyada. Lalalalaylaylay...*

Yagmurlarda, Camurlarda, Istanbul 'da, Deplasmanda. Senin Icin Cektik Cefa, Hakkimiz Bu Mu Kanarya ?*

Ne Sinema, Ne Tiyatro, Ne De Istanbul'da Bir Gece. En Buyuk Eglence Fenerbahce.*

Her Insan Fenerli Dogar Ama Sonra Yoldan Cikabilir*

Fenerbahce Formasi Tutkulu Bir Asik Gibidir. Sevdigini Birakmaz, Sevmediginin De Yuzune Bakmaz.*

Kanaryasin Sen Bizim Canimiz Sari-lacivert Akar Kanimiz Seviyoruz Seni Cani Gonulden Kanaryasin Sen Bizim Canimiz*

Sari Lacivert Rengimiz Bizim!, Gurur Verir Tarihin Fenerbahcem Atamiz'in Sozunden Belli Degil Mi, En Buyuk Sensin Fenerbahcem!*

Kalpleri Fetheden Renkler,yasa Fenerbahce! Turk'un Kalbi Senle Atar,yasa Feenrbahce! Mazinde Bir Tarih Yatar,yasa Fenerbahce! Ne Mutlu Seni Sevene,yasa Fenerbahce!*

Buyukluk Gecmiste Gizlidir Buyuk Takim Mazisinden Bellidir...*

Gulersem Sevincim, Aglarsam Gozyasim, Olursem Topragim Ol Fenerbahcem*

Itina Ile Aslan Terbiye Edilir..basvuru: Herhangi Bir Fenerbahceli.....*

Bir Fenerli, 10 Besiktasli , 20 Trabzonlu Ve Butun Cimbomlulara Bedeldir.*

Senin Sevginle Geldik Bu Dunyaya Konusmayi Ogrendik Ilk Sozumuz Kanarya*

Ne Okulu Bitirmek, Ne Bir Genc Kizi Sevmek, En Buyuk Dilegimiz Seni Sampiyon Gormek*

Ortega Super Ligdeki Sike Ve Saibe Lekelerini Temizler, Ozenle Cikartir Ve Parlatir.*

Yagmurlarda Camurlarda Istanbul 'da Deplasmanda Senin Icin Cektik Cefa Hakkimiz Bu Mu Kanarya...*

Fener Dediniz Sondunuz,aslan Dediniz Kactiniz, Hamsiydiniz Yendiniz, Kartal Oldunuz, Sampiyonsunuz!!*

Ne Laylay Cim Cing Cong, Ne Hamsi, Ne De Ala Karga. Sampiyonsun Bu Sene Sanli Kanarya!*

Senin Neyine Vuruldum Biliyormusun, O Sahaya Cikarken Taraftari Selamlarken Herkesin Sana Hayranlikla Baktigina, Kisacasi Senin Asaletine Vuruldum Fenerbahcem!*

Fenerbahceyi Cekemeyenler Catlasin! 6 Kasimi Ne Cabuk Unuttunuz! Biz Unutmadik Korkmayin Sizede Unutturmaycagiz Cunku Size Bunu Her Zaman Yasattiracagiz Galatasaraylilar.*

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8