Neler yeni

Welcome to SATBİL FORUM PAYLAŞIM

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Bir Satbil Forum Efsanesi

Satbil Reklam Alanı

Satbil Forum Reklam

Fatih Terim'e şok suçlama

kaptan-8

Co Admin
Local time
13:35
260320121349130580922_2.jpg
Amrabat, Yiğit ve Necati transferlerinde tartışmaların odak noktası haline gelen Galatasaray'a bir tepki de Nedim Türkmen'den geldi. Orduspor başkanı, Fatih Terim'in maç öncesi Culio'yu ayarttığını iddia etti.

ROTAHABER ÖZEL- Rakiplerle oynanacak maçlar öncesi futbolcu 'ayarmakla' suçlanan Galatasaray'a ve Terim'e bir tepki de Orduspor başkanı Nedim Türkmen'den geldi.
Oyuncuları Culio'nun Galatasaray maçı öncesi kadro dışı bırakıldığını söyleyen Nedim Türkmen, Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim'e tepki gösterdi.

Orduspor başkanı, kiralık olarak Orduspor'da bulunan Culio'nun daha önce 5 yıllık anlaşma imzalamak istediğini ancak Galatasaray Teknik direktörü Fatih Terim'in bu futbolcunun sürekli aklını karıştırdığını ve kendisinin de artık gitmek istediğini söyledi.
Gitmek isteyen futbolcuları takımda tutmayacaklarını da belirten Türkmen, Culio'nun açıklamasını yersiz ve zamansız olarak değerlendirdi.
AMRABAT, YİĞİT, NECATİ VE CULİO..
Anadolu kulüplerinin sarı kırmızılı kulübe tepkisi ilk değil.
Galatasaray, daha önce Amrabat, Yiğit ve Necati transferlerinde oyuncuların kulüplerinden tepki gördü.
Kayserispor Genel Menajeri Süleyman Hurma da oyuncularının aklının maç öncesi kasten aklının karıştırıldığını ima etmiş; Kayserispor Yönetimi de futbolcusunun 'ayartıldığı' iddiasıyla Galatasaray Kulübü hakkında şikayette bulunmuştu.

Necati de Galatasaray'ın TT Arena'da Antalyaspor ile oynayacağı maç öncesi ara transferde sarı kırmızılı formayı giymişti.

ROTAHABER

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8