Neler yeni

Welcome to SATBİL FORUM PAYLAŞIM

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Bir Satbil Forum Efsanesi

Satbil Reklam Alanı

Satbil Forum Reklam

Fatih Tekke Fener'le anlaştı mı ?

seyfi

Administrator
Local time
00:01
Fatih Tekke Fener'le anlaştı mı ?
Star Gazetesi, Trabzonsporlu Fatih Tekke’nin Fenerbahçe ile 3 yıllık anlaşma yaptığını öne sürdü.

35314.jpg

01 Haziran 2006 10:54

İşte bugünün Star Gazetesi’nde yer alan haber metni:

Başkan Aziz Yıldırım, Nuri Albayrak ile 8 milyon euro karşılığında el sıkıştı. Yıllık 1.6 milyon euro alacak Fatih 9 numaralı formayı giyecek.

Ve Mutlu Son
Kanarya, Tümer’den sonra Fatih Tekke’de de mutlu sona ulaştı... Henüz transfer resmilik kazanmasa da Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım ile Trabzonspor Başkanı Nuri Albayrak’ın anlaşmaya vardıkları öğrenildi. Sarı-Lacivertliler, golcü ile daha önceden anlaşmıştı...

Pürüz Kalmadı
Fener daha önce bu futbolcu için 7 milyon euro + Semih ve Mehmet’i önermiş, Bordo-Mavililer ise Mehmet yerine Volkan’ı istemişti. Buna yanaşmayan Kanarya rakamı 8 milyon euroya çıkartınca anlaşma sağlandı. Fatih ise üç sezonda toplam 4.8 milyon euro kazanacak...

Yeşil Işık Yaktı
Öte yandan Fatih transferi konusundaki sorulara, ‘Benim önceliğim Trabzonspor’un menfaatidir. Yurt dışında oynamayı çok istiyorum. Yaşım 29’a geldi. Yapacağım en iyi şey kulübüme para kazandırmaktır. Başkanım ‘Seni Fener’e veriyoruz’ derse kabul ederim’ dedi.

Temkinli Sözler
Albayrak her ne kadar transfere ‘Okey’ dese de camiayı karşısına almamak için ‘Bizim birinci düşüncemiz Fatih Tekke ile devam etmektir’ açıklamasını yaptı. Yıldırım ise resmi sitede ‘Fatih’e imza attırmamız söz konusu değildir’ açıklamasını yapma yolunu seçti. n Cevat KOL

Yıldıray ve Crespo %90
Göreve devam etme kararını açıklamasına kesin gözü ile bakılan Başkan Aziz Yıldırım dün sabah yurt dışına çıktı. Almanya’ya gittiği öğrenilen Yıldırım’ın yeni transfer bombalarını patlatmak için görüşmeler yapacağı öğrenildi. Bu seferde özellikle Hertha Berlin’li Yıldıray Baştürk ve Chelsea’li Hernan Crespo için temaslarda bulunacak olan Başkan’ın bu transferleri de bitirme aşamasında olduğu ifade edildi. Yıldırım ayrıca teknik direktör konusunu da büyük ihtimalle çözüme kavuşturacak.
Star

seyfi

Administrator
Local time
00:01
"kafamizi KariŞtirdilar!"

Trabzonspor Kaptanı Fatih Tekke’nin Fenerbahçe ile kesin olarak anlaştığı, kulübün de bu oyuncuyla ilgili pazarlıkları bitirdiği yorumları yapılırken, Fatih yaptığı açıklamada bunun olabilirliğini ortaya koydu. Başkan Nuri Albayrak ise önceki gün, “Kulübün çıkarları gerektiriyorsa Fatih’i, İstanbul kulüplerine satmamıza taraftar bir tepki vermez” derken, dün tam tersi bir değerlendirme yaparak, “Fatih’i sadece Avrupa’ya göndermek isteriz. Başka kulüplerin de sözleşmeli oyuncumuzla görüşmesini asla tasvip etmeyiz” ifadelerini kullandı.
Avrupa’ya Gitmek İstiyorum
Kaptan Fatih Tekke, transfer söylentileriyle ilgili bir açıklama yaparken“Avrupa’ya gitmek istediğimi söyledim. Bu benim için genç arkadaşların çıtalarını yüksek tutmalarını sağlamak adına önemli. Kimse Trabzonsporluluğumu tartışmasın. Öyle doğdum, öyle öleceğim. Düşüncelerime saygı duyulmasını istiyorum. Ayrıldığım takdirde bunda Trabzonspor’un menfaati olacak. Trabzonspor’un bana verdiği değeri karşılamak istiyorum. Bana düşen kulübüme para kazandırmaktır. Trabzonspor’u üzecek bir hamle asla yapmam” dedi.

Fener’le Oturup Konuşuruz
Hiçbir kulübün yetkilisiyle direk görüşmediğini ifade eden Fatih, “Yemin ediyorum kimseyle görüşmedim. Ama menajerlerim aracılığıyla Türkiye’den ve yurt dışından teklifler aldım. Hiçbir yere imza atmadım. Yaşım itibariyle hedeflerime ulaşmak için bu benim son şansım” ifadesini kullandı. Fatih, Fenerbahçe’yle ilgili olarak da, “Oturup konuşuruz. Getiri ve götürüleri ortaya koyarız. Benim için maddiyatın şahsi kısmı önemli değil. Önemli olan Trabzonspor’un menfaatidir. Buna göre hareket edeceğimin bilinmesini istiyorum” dedi.

Fatih’le Devam Etmek İsteriz
Başkan Nuri Albayrak iki gün önce, “Fatih’i gerekirse Fenerbahçe’ye verebiliriz. Buna taraftar tepki göstermez” derken, dün ağız değiştirdi. Albayrak, “Fatih Tekke Trabzonspor’un kaptanıdır. Trabzon taraftarının gönlünde taht kurmuştur. Bizim arzumuz yola Fatih ile devam etmektir. Sayın Aziz Yıldırım ile bir araya geldiğimiz söylendi. Bunlar tamamen asılsızdır. Bizimle anlaşmadan futbolculara teklif götürüp kafalarını karıştırmasınlar. Biz önce hocamızı belirleyeceğiz, sonra hep beraber oturup karar vereceğiz” diye konuştu.

Avrupa’da Olması Gurur Verir
Albayrak “Trabzon ufak bir kent. Buradan çıkan oyuncuların Avrupa’da kendilerini göstermesi bize gurur verir. Bizim derdimiz kulübe para kazandırmak değil. Trabzonspor kulübünün paraya ihtiyacı yoktur. Biz para için oyuncu satmayız. Fatih Trabzon’da ekol oldu. Bu oyuncuların Trabzon’da emekli olmalarını, emekli olduktan sonra da burada hizmet etmelerini isteriz. Fatih Tekke’nin de Fenerbahçe ile görüştüğüne inanmıyorum. Böyle bir yanlışın içerisine gireceğine ihtimal bile vermiyorum” şeklinde konuştu.

F

fa77

Guest
aklı varsa gitmez fenerliler yanlış anlamasın bu galatasaray içinde geçerli beşiktaş içinde fatih trabzonspor dışında hiçbir yerde top oynayamaz

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8