Neler yeni

Welcome to SATBİL FORUM PAYLAŞIM

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Bir Satbil Forum Efsanesi

Satbil Reklam Alanı

Satbil Forum Reklam

En Ucuz Konuşturan Operatör

SaTBiL™

Administrator
Local time
14:25
Web sitesi
www.cekingen.net

editörleri, kıyasıya yaşanan rekabetin son halini bir araya getirmiş..

Avea, yaptığı son duyuru ile kontörlü hat kullanıcılarına hem Avea hem de diğer operatörler, ev ve iş yerlerini 2 dakikası 1 kontöre konuşturuyor. Bunun için yapmanız gereken tek şey, 150 ve üstünde kontör yüklemek. Eğer tek seferde 100 kontör yüklerseniz o zaman dakikası 1 kontöre konuşabiliyorsunuz.

En fazla müşteriye sahip olan cep telefonu operatörü Turkcell de iddialı bir kampanya ile rekabette ben de varım dedi. Son duyuruya göre faturasız Turkcell müşterileri, Turkcell ve diğer operatörlerin yanı sıra sabit hatlarla da 5 dakikası 2 kontöre konuşabilecekler. 12 Ağustos'a kadar geçerli olan bu tarifeden maalesef maksimum 300 dakika faydalanılıyor.

Diğer operatörlerin gerisinde kalmak istemeyen Vodafone da kontörlü hat kullanıcıları için sınırsız görüşme tarifesini duyurdu. Bu kampanyaya göre 100 kontör yükleyen kontörlü Vodafone müşterileri, hem Vodafone'luları hem de diğer GSM operatörlerini ve sabit telefonları dakikası 1 kontöre arayabiliyorlar.

Sonuç
Turkcell, rakamlara göre en uygun tarifeyi sunuyor gibi olsa da kampanyanın hem sınırlı bir tarihe kadar olması hem de 300 dakika ile sınırlandırılması, kontörlü hat kullanıcılarının canını sıkacak gibi görünüyor.

Tüm kısıtlamalar ve kampanya zamanları değerlendirildiğinde, kontörlü hat kullanıcıları için en iyi seçimin "şimdilik" Avea olduğu ortaya çıkıyor.

lececafe

Co Admin
Local time
bi üçkağıt var bunlarda ama

lececafe

Co Admin
Local time
cemal abi bugün hep eleştiriyosun..fener yenemedi diye asabisin galiba :)

valla ondan olsa şükür busene bi sağlam galibiyet yok muradım ya.

ama bu kupa bizi öldürecekya,benim oğlanlar askere gitmeden görse bari :)

(bak alıntı yerine düzenleye basmışız birde ya :D )

murat1316

New member
Local time
Web sitesi
www.zurnaciogullari.com
valla ondan olsa şükür busene bi sağlam galibiyet yok muradım ya.

ama bu kupa bizi öldürecekya,benim oğlanlar askere gitmeden görse bari :)

(bak alıntı yerine düzenleye basmışız birde ya :D )

olsun son macta bizi yenersiniz :))

ne zamanki trabzonspor sampiyon olur,siz o sene aırsınız kupayı :)

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8