Neler yeni

Welcome to SATBİL FORUM PAYLAŞIM

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Bir Satbil Forum Efsanesi

Satbil Reklam Alanı

Satbil Forum Reklam

En APTAL sorular?

murat

New member
Local time
18:33

BİRAZDAN OKUYACAKLARINIZ MAHKEMELERDE AVUKATLAR TARAFINDAN SORULMUŞ SORULARDAN DERLENMİŞTİR. ANCAK BİZİM AVUKATLARIMIZ HİÇ ALINMASIN, ÇÜNKÜ BU SORULAR AMERİKAN MAHKEMELERİNDE SORULMUŞ SORULARDIR.

murat

New member
Local time

"UYKUSUNDA ÖLEN BİR İNSAN, ERTESİ GÜNÜN SABAHINA KADAR BUNUN FARKINA VARAMAZ, DEĞİL Mİ DOKTOR?"

"EN GENÇ OLAN OĞLUNUZ, HANİ SU 20 YAŞINDA OLAN, KAÇ YAŞINDAYDI?"

"RESMİNİZ ÇEKİLİRKEN ORADA MIYDINIZ?"

"YALNIZ MIYDINIZ, YOKSA KENDİ BAŞINIZA MIYDINIZ?"

murat

New member
Local time

"SAVAŞTA ÖLDÜRÜLEN KARDEŞİNİZ MİYDİ YOKSA SİZ MİYDİNİZ?"

"SİZİ ÖLDÜRDÜ MÜ?"

"ÇARPIŞMA ESNASINDA ARAÇLAR ARASINDA NE KADAR MESAFE VARDI?"

"KAÇ KERE İNTİHAR ETMEYİ BAŞARDINIZ?"

murat

New member
Local time

• SORU: "8 AĞUSTOSTA MI HAMİLE KALDINIZ?" • CEVAP:"EVET." SORU: "PEKİ O ANDA SİZ NE YAPIYORDUNUZ?"

• SORU: "ÜÇ ÇOCUĞUNUZ VAR, DEĞİL Mİ?" • CEVAP: "EVET." • SORU: "KAÇI ERKEK?" • CEVAP: "ERKEK YOK." SORU: "HİÇ KIZINIZ VAR Mİ?"

• • "MERDİVENLER ALT BODRUMA İNİYOR DEDİNİZ, DEĞİL Mİ?" CEVAP: "EVET." SORU: "PEKİ BU MERDİVENLER YUKARI DA ÇIKIYOR MUYDU?"

murat

New member
Local time

• • SORU: "BAY M., GEÇEN YAZ KUSURSUZ BİR BALAYINA ÇIKTINIZ, DEĞİL Mİ?" • CEVAP: "EVET, AVRUPA'YA..." SORU: "EŞİNİZ DE SİZİNLE GELDİ Mİ?"

• • SORU: "İLK EVLİLİĞİNİZ NİÇİN SONA ERMİŞTİ?" • CEVAP: "ÖLÜM SEBEBİYLE." SORU: "KİM ÖLMÜŞTÜ?"

• SORU: "ŞÜPHELİYİ TARİF EDEBİLİR MİSİNİZ?" • CEVAP: "ORTA BOYLUYDU, SAKALI VARDI." • SORU: "ERKEK MİYDİ YOKSA KADIN Mİ?"

• • SORU: "BUGÜNE KADAR KAÇ ÖLÜ ÜZERİNDE OTOPSİ YAPTINIZ, DOKTOR?" CEVAP: "BUGÜNE KADAR Kİ BÜTÜN OTOPSİLERİMİ ÖLÜLER ÜZERİNDE YAPTIM."

• • SORU: "BÜTÜN CEVAPLARINIZ SÖZLÜ OLMAK ZORUNDA, ANLAŞTIK Mİ? ŞİMDİ, HANGİ OKULA GİDİYORSUNUZ?" CEVAP: "SÖZLÜ."

18.jpg

• SORU: "OTOPSİYE BAŞLADIĞINIZ ZAMANI HATIRLIYOR MUSUNUZ?" • CEVAP: "AKSAM 8:30 CİVARINDA BAŞLADIK." • SORU: "BAY___ O ESNADA ÖLÜ MÜYDÜ?" • CEVAP: "HAYIR, SANDALYEYE OTURMUŞ NEDEN OTOPSİ YAPTIĞIMI MERAK EDİYORDU." • SORU: "İDRAR ÖRNEĞİ VERME İMKANINIZ VAR Mİ?" • CEVAP: "KENDİMİ BİLDİM BİLELİ YAPABİLİRİM." • SORU: "OTOPSİYE BAŞLAMADAN ÖNCE BAY E.'NİN NABZINA BAKTINIZ Mİ DOKTOR?" • CEVAP: "HAYIR." • SORU: "KALBİNİ DİNLEDİNİZ Mİ?" • CEVAP: "HAYIR." • SORU: "NEFES ALIP ALMADIĞINI KONTROL ETTİNİZ Mİ?" • CEVAP: "HAYIR." • SORU: "O HALDE SİZ OTOPSİYE BASLARKEN BAY E. HALA YAŞIYOR OLABİLİR, DEĞİL Mİ?" • CEVAP: "HAYIR." • SORU: "NASIL BU KADAR EMİN OLABİLİYORSUNUZ, DOKTOR?" • CEVAP: "ÇÜNKÜ ADAMIN BEYNİ MASAMIN ÜSTÜNDE BİR KAVANOZUN İÇİNDEYDİ." • SORU: "YİNE DE HASTA HALA YASIYOR OLAMAZ MIYDI?"

lececafe

Co Admin
Local time
SORU: "YİNE DE HASTA HALA YASIYOR OLAMAZ MIYDI?"
allahtan ölmüş yoksa ona neler sorardı kimbilir

tatlı_kiz

New member
Local time
Allah'ım ya böyle soruşturmamı olur. Ben daha iyi avukat olurdum valla. Kimlere kalmışlar yazık acıdım. İyi ki türkiye de yok böyle aptallar:)

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8