Neler yeni

Welcome to SATBİL FORUM PAYLAŞIM

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Bir Satbil Forum Efsanesi

Satbil Reklam Alanı

Satbil Forum Reklam

emmniyet kemeri olmadan asla

M

MEHMET_35

Guest
icon8.gif
emniyet kemersiz olmazz +16
arkadaşlar ...emniyet kemeri takmadan asla yola çıkmıyalım durumu görüyorsunuz
fotocint018um.jpg

fotocint024cd.jpg

fotocint038yx.jpg

fotocint041ij.jpg

fotocint056qv.jpg

fotocint064wk.jpg

seyfi

Administrator
Local time
11:15
Bunu nasıl çekmişler acaba?

seyfi

Administrator
Local time
Yok ,adamlar bu kazayı kendilerim planlamış anlamında sormuştum.

F

fiesta73

Guest
seyfi onu bunu bilmem ama bu nasıl çekilir beni asıl şaşırtan o. bunu çekenin üzerine gitmek lazım. Bir iş var bunda ama ne.

seyfi

Administrator
Local time
fiesta73' Alıntı:
seyfi onu bunu bilmem ama bu nasıl çekilir beni asıl şaşırtan o. bunu çekenin üzerine gitmek lazım. Bir iş var bunda ama ne.
Bunu görünce,geçen hafta Trabzon'dan dönerken rastladığım bir kaza aklıma geldi.İnan hala etkisi üzerimde.Sabah saat 7 cıvarında otobanın Hendek kesiminde doğan marka bir otomobil,Bingöl Turizmin otobüsüne arkadan çarpmıştı.Hemde emniyet şeritinde.Aracı sadece arka bagaj bölümü kalmıştı.İstanbul'a geldikden sonra televizyonda bu kaza ile ilgili haberde,altı kişilik bir ailenin hepsinin yanarak öldüğünü söyledi.Zaten o araçdan sağlam cıkmak mucıze olurdu.

F

fiesta73

Guest
seyfi' Alıntı:
Bunu görünce,geçen hafta Trabzon'dan dönerken rastladığım bir kaza aklıma geldi.İnan hala etkisi üzerimde.Sabah saat 7 cıvarında otobanın Hendek kesiminde doğan marka bir otomobil,Bingöl Turizmin otobüsüne arkadan çarpmıştı.Hemde emniyet şeritinde.Aracı sadece arka bagaj bölümü kalmıştı.İstanbul'a geldikden sonra televizyonda bu kaza ile ilgili haberde,altı kişilik bir ailenin hepsinin yanarak öldüğünü söyledi.Zaten o araçdan sağlam cıkmak mucıze olurdu.
çok feci birşey senin anlattığında. Her gün onlarca kaz oluyor ama insanlarımız halen ders almıyorlar.

seyfi

Administrator
Local time
:puah: Bu senin mehmet35 de trafik kazası geçirmiş herhalde,geçen başka bir forumda olan yazısını ona gösterdim diye alınmış galiba:puah: :puah:

seyfi

Administrator
Local time
belli belli..........

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8