Neler yeni

Welcome to SATBİL FORUM PAYLAŞIM

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Bir Satbil Forum Efsanesi

Satbil Reklam Alanı

Satbil Forum Reklam

elbise modelleri 2011 abiye kısa - www.mymija.com

ultraposter

New member
Local time
00:40

Evlilik
sezonu açıldı ve mezun olma balolarına fazla az 1 zaman kaldı. Durum bunun gibi olunca giyecek araştırmalarına koyunuldu. Örnek araştırması süresince olan çok fazla konuğumdan e-mailler alıyorum. Sevgili Selen’de, fazla pahalı olmayan gece kıyafetlerini hangi noktalardan elde edilebileceği konusunda bilgi edinmek arzuluyor.

Gece
kıyafetleri ve elbiseler diyince İstanbul’ da ilk ruha gelen mekanlar konusunda biraz fikir sunmayı diliyorum. Sizlerde “Soralım Cevaplayalım” köşesinde ele aldığımız bu bahsi geçen konu ile alakalı  telkinlerinizi aktarırsanız memnun olurum.

-
evvel Nişantaşı caddelerini şöyle 1 dolaşmanız gerek. Cadde aralarını tamamen gezip 1 dolu ufak tefek butik üslubu mağazaların içlerine girip araştırma yapmanız gerek.

-Debenhams’a da 
incelemenizi teklif edebilirim.  Şu an analar günü böylece kimi ürünler %elli indirimde, kimisi ikinci ürüne %elli, bazılarıda %30 indirim uygulanıyor. Aşan haftalarda Pink Herring’e ilişik hoş elbiseler gördüm. Değişik markaların elbiseleri de mevcut. Özellikle gece için askılı, clutch stilinde çantalarda ucuzluk dibe vurmuş pozisyonda.

-Airport Vakko Outlet’den 
daha önce sizlere söz etmiştim. O konuda da uzun çekici gece elbiseleri vardı.

-Beşiktaş Sinan Paşa Pasajı ve yanındaki pasajda 
üç beş tane gece kıyafeti satış yapan butik üslubu mağza mevcut. tür de olabildiğince aşırı, yolculuğunuz düşerse uğrayın derim.

-İstinyepark Beymen, Kanyon Harvey Nichols ve
gene Kanyon’un aşağı katında 1 mağza mevcut adını şu an hatırlayamıyorum. Pahalı lakin hoş numuneler bulabileceğiniz mekanlar. İstinye Park’da 1 dolu tanınmış markanın dükkanı mevcut, fiyat ortalaması uzun lakin aranızda muhakkak tercih edenler olabilir.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8