Neler yeni

Welcome to SATBİL FORUM PAYLAŞIM

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Bir Satbil Forum Efsanesi

Satbil Reklam Alanı

Satbil Forum Reklam

EasyRecovery Professional 6.1.0

SaTBiL™

Administrator
Local time
05:36
Web sitesi
www.cekingen.net
Ontrack firmasinin Easy Recovery yazilimi 1999 yilindan beri ev kullanicilarinin veri kurtarma problemlerini çözmelerine yardimci olmaya çalisiyor.
2004072204sl0.jpg

En son sürümün yaptigi da farkli degil. Bunun için Easy Recovery ilk etapta sürücüleri tarayarak buldugu bölümlerin bir listesini çikartiyor.Daha sonra istediginiz bölümü seçerek bulunan dosyalarin listelenmesini saglayabiliyor.Ancak ne yazik ki teoride dogru olan sey pratikte gerçeklesmiyor ve örnegin Windows ME gibi bir sistem altinda yazilim her seferinde sabitdisk bölümlerini dogru bulamayabiliyor. Diger taraftan Easy Recovery ile yaratilmis acil durum disketi de sistemi kilitleyebiliyor. Windows XP isletim sistemine sahip bir baska bilgisayarda ise, sabitdisk bölümleri dogru olarak bulunmasina ragmen Easy Recovery silinen ufak bir metin dosyasini bulmakta bile sorunlar yasiyor.Üstelik çesitli formatlarda yaratilan ve silinen dosyalarin da herhangi birinin izine rastlamak mümkün olmuyor.

amanimoff

New member
Local time
03:36
indirdim kurdum ve sabitdiskte formatlanmis dosyalari taratiyorum. büyük bir program böyle büyük programin hatali calimamasi gerek ama tabiki tecrübe konusur , cok yavas tariyor hayirlisi sonucu buradan sizlere bildirecem

amanimoff

New member
Local time
yavas calisiyor ama buluyor , tabiki vermiyor , almak istediginizde programin demo oldugunu söylüyor, satin almami istiyor . yani bu is olmadi. yaff hersey para oldu yaw. belesi yokmu??? genede cok tesekkürler cagri

SaTBiL™

Administrator
Local time
05:36
Web sitesi
www.cekingen.net
yavas calisiyor ama buluyor , tabiki vermiyor , almak istediginizde programin demo oldugunu söylüyor, satin almami istiyor . yani bu is olmadi. yaff hersey para oldu yaw. belesi yokmu??? genede cok tesekkürler cagri

pm ile sana ilacın gönderiyorum bir dene bakalım

amanimoff

New member
Local time
aldim denicem insallah olucak.yardimlarin icin tesekkür

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8