Neler yeni

Welcome to SATBİL FORUM PAYLAŞIM

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Bir Satbil Forum Efsanesi

Satbil Reklam Alanı

Satbil Forum Reklam

e harfiyle başlayan üç meyve söyleyebilirmisiniz?

• Konbuyu başlatan fiesta73
  • Başlangıç tarihi

SaTBiL™

Administrator
Local time
06:36
Web sitesi
www.cekingen.net
erik,elma,evlat,ergen. bundan kolay ne var

Son düzenleme:

MeKa

Banned
Local time
e harfiyle başlayan üç meyve söyleyebilirmisiniz?

Çok basit bir soruymuş yaW..Elme,ermut,eyve....Ben bülü(Bolu) de bulundum biraz da; ayrıca hikayesini birgün anlatırım kısmet olursa..

Sizde 3 tane sonu "BİCİ" İLE BİTEN 3 şey söyleyin.ilk i benden olsun..MuhalleBİCİ

Son düzenleme:
R

ra82

Guest
Cevap

Çok basit bir soruymuş yaW..Elma,ermut,eyva....Ben bülü de bulundum biraz da ayrıca hikayesini birgün anlatırım kısmet olursa..
Sizde 3 tane sonu "BİCİ" İLE BİTEN 3 şey söyleyin.ilk i benden olsun..MuhalleBİCİ

muhallebici , leblebici , asabici :puah:

elma erik enginar :)

Moderatör tarafında düzenlendi:

MeKa

Banned
Local time
muhallebici , leblebici , asabici :puah:

elma erik enginar :)

Oynamıyorum ya !.. sen oyunbozanlık (mızıkçılık) yapıyorsun...Asabiye,Asabi var ama asabici hiç duymadım(Bu Cİ takıntılı asabi bir hasta olsa gerek !..)...Enginarda meyve değil sebzedir...He hehe eheheh:puah: :puah:

Son düzenleme:
R

ra82

Guest
ben enginarı meyve niyetine yiyorum o sebzemiydi pardon yanlış olmuş :puah: :puah: asabiciye gelince e biz türk milletti asabiyiciye gididoruz diyoruz ya o bakımdandı :D

F

fa77

Guest
elma erik dışında ebe gümeci desem :puah: yade ekşi elma ile ekşi erik :puah:

S

sütlü_çikolata

Guest
muhallebici , leblebici bici bici:smiles17:
bici bici=banyo:pepper:

S

sütlü_çikolata

Guest
elma erik ebucehil karpuzu:ah:

ebucehil karpuzu=kabakgillerden, elma büyüklüğündeki meyvesi çok acı ve iç sürdürücü bir bitki, acıhıyar, acıelma, ithıyarı (citrullus colocynthis).
ayrıca bulmacalarda "gorgoroth'un art yanı" sorusunun cevabı olarak çıkar

cwp bulunmustr sanırım:kutla:

F

fiesta73

Guest
elma erik ebucehil karpuzu:ah:

ebucehil karpuzu=kabakgillerden, elma büyüklüğündeki meyvesi çok acı ve iç sürdürücü bir bitki, acıhıyar, acıelma, ithıyarı (citrullus colocynthis).
ayrıca bulmacalarda "gorgoroth'un art yanı" sorusunun cevabı olarak çıkar

cwp bulunmustr sanırım:kutla:
Her ne kadar ebucehil karpuzunu bilmememe ve görmememe rağmen cehilliğime ver sütlü_çikolata ama gösterdiğin belgelere dayanarak yanıtını doğru kabul ediyoruz. :smiles34: :smiles34: :smiles34:

MeKa

Banned
Local time
Ben onu bunu bilmem karpuzu ne kadar süslersen süsle karpuz karpuzdur. Bülü(bolu) bizim şehrimiz onlar bu cevabı benim yazdığım gibi cevap yazsalar,hayır siz bülülümü diyeceksiniz yaa.Kabul etmiyorum modlara yağcılık yok...Birileri kızacak bana ama.Kesseniz fenerbahçeliyim..Ha ha ha

F

fiesta73

Guest
Ben onu bunu bilmem karpuzu ne kadar süslersen süsle karpuz karpuzdur. Bülü(bolu) bizim şehrimiz onlar bu cevabı benim yazdığım gibi cevap yazsalar,hayır siz bülülümü diyeceksiniz yaa.Kabul etmiyorum modlara yağcılık yok...Birileri kızacak bana ama.Kesseniz fenerbahçeliyim..Ha ha ha
Ne bu kıskançlık yaaa. Verin topumu benim ben oynamıyorum.:stupidprv:

MeKa

Banned
Local time
Niye kıskanalım canım,doğruysa doğru.Ama yukarılarda (1nci sayfada) verdiğim cevabı incelemeden karar veriyorsun.Önce incele ve bülüye bişeyler yaz bakalım kim haklı..Topu mupu da geri vermiyorum..Bugün topunu veren yarın kalesini verir.Fenerbahçeliler kale vermezler kaleye gol atarlar..he ehe ehe.

Not:Menülerim aktif değil (explorer bozuldu birazdan onaracağım dosya alıyorum onu bekliyorum,gülüş veremiyorum.yazıyla oldular)

S

sütlü_çikolata

Guest
ben uzatmalarda penaltı çekişmelerine bile gerek kalmdan golü attım bayrağıda kalenin ortaya diktim
dipnot:ben galatasaraylıyım:D

bu arada yetkili mercilerinde dediği gbi benim cwbım dorudr şiwe yöre diil direk evrensel olarak kabul edilen bir meywedir;)

F

fiesta73

Guest
ben uzatmalarda penaltı çekişmelerine bile gerek kalmdan golü attım bayrağıda kalenin ortaya diktim
dipnot:ben galatasaraylıyım:D

bu arada yetkili mercilerinde dediği gbi benim cwbım dorudr şiwe yöre diil direk evrensel olarak kabul edilen bir meywedir;)
Söylemene gerek yok hangi takımı tuttuğunu. şimdiki yeni nesil gerçekten çok zeki. bunun doğal sonucuda genellikle galatasaraylı oluyor.:puah: :puah:

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8