Neler yeni

Welcome to SATBİL FORUM PAYLAŞIM

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Bir Satbil Forum Efsanesi

Satbil Reklam Alanı

Satbil Forum Reklam

Duyurİİİ (karaderefm)

murat1316

New member
Local time
17:29
Web sitesi
www.zurnaciogullari.com
Sevgili arkadaşlar öncelikle hepinize sevgi ve saygılarımı iletiyorum..Seyfi abimizinde desteği ile KARADEREFM radyomuzun sorumlulugunu üzerime almış bulunmaktayım..Yeniden yayın hayatına baslayan radyomuzda sürekli canlı yayınlar yapabilmek için gönüllü,güvenilir,dürüst,samimi arkadaslarımıza ihtiyacımız var..Sürekli otomatik yayınlar yapmak yerine beraber eglenebileceiğimiz bir radyo olusturabilmek için calışmalarımızı devam ettirmeye calışıyoruz.

Radyoda Yayın yapmak isteyen arkadasta aranan özellikler:

1-Tecrübe (En az 10 yıllık radyo deneyimi)
2-12 adet vesikalık fotograf (bayanların basıacık,erkekler sakalsız)
3-Hergün sitelerimizde en az 8 saat aktif
4-Trabzonsporlu

gibi ucuk kacık özellikler degil tabi
smile.gif
smile.gif
smile.gif

Sadece güvenilir,samimi arkadaslarla bu işi sürdürmek istiyoruz..Bize yardımcı olmak isteyenler garzinga61@hotmail.com adresinden bana ulasabilirler.

Hep beraber en iyiye ulasabilmek dileğiyle Karaderefm radyomuzu

dinleyebilirsiniz...

Saygılarımla Murat ERTÜRK

KARADEREFM radyo sorumlusu..

lececafe

Co Admin
Local time
yahu trabzonsporlu olma şartı ağır deilmi be murat:)

murat1316

New member
Local time
Web sitesi
www.zurnaciogullari.com
abi bize damar sarkıları icine işlemiş sekilde hissedecek arkadaslar lazım ve bu seilde olmaları icin trabzonsporlu olması yeterli...aksama kadar aglayruk nasılsaa:):):)

saka biyana sartsız kosulsuz yayın saatini kendi ayarlayacak arkadaslar olursa bana ulasabilirler...

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8