Neler yeni

Welcome to SATBİL FORUM PAYLAŞIM

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Bir Satbil Forum Efsanesi

Satbil Reklam Alanı

Satbil Forum Reklam

düşünce ve yalnızlık

sevda

New member
Local time
21:36
işte yine o uykusuz sabahlardan birisindeyim.günlerim hep aynı odada aynı yerde aynı insanlar arasında aynı yolda ve hep aynı şamata ile geçerken ben bazen bir düşünce içerisinde kendimi yalnızlığa bırakıyorum.
çok basit düşüncelerimin olması ile birlikte kendimi içerisinden çıkamayacağım kadar kafamı karıştıran ve her defasında çözemeden ayrıldığım düşünceleriminde olduğunu ve bunlarında beni rahatsız ettiğini söylemeden geçemeyeceğim.her ne kadar bu düşünceler beni rahatsız etsede onların arasından yalnızlığı hissetmek beni son derece mutlu ediyor.ama neden bunları düşünürken uygunsuz bir zamanda kendime geliyorum......bekli bu annemin beynimi yumruklayan sesidir.belki arabanın ani fren yapışı beklide arkadaşımın beni gıcık bir şekilde dürtükleyişidir......düşünüyorumda acaba kalabalığın içerisinden ayrılıp saatlerce düşüncelerimden ayrılamadığım bir yerde yaşama şansım olabilirmi?...
işte bu hayallere kafamı takmışken yorgun bakışlarımın uzaklarda kaybolduğunu ve hudutsuz düşünce yellerinin yalnızlığı yüzüme doğru savurduğunu hissediyorum....

sevda...

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8