Neler yeni

Welcome to SATBİL FORUM PAYLAŞIM

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Bir Satbil Forum Efsanesi

Satbil Reklam Alanı

Satbil Forum Reklam

Düşme gibi bir endişemiz yok

kaptan-8

Co Admin
Local time
23:44
Olin Edirne Başantrenörü Gökhan Taştimur, ''Bizim düşme gibi bir endişemiz yok, oyuncularımın ligi bitirebilecekleri en iyi yerde bitireceklerine inanıyorum'' dedi.

TASTIMUR_1_1FJ3N.jpg

Olin Edirne Başantrenörü Gökhan Taştimur, yaptığı yazılı açıklamada, hafta sonu deplasmanda oynayacakları Türk Telekom maçına çok sıkı bir şekilde hazırlandıklarını belirtti.
Olin Edirne'nin çok kuvvetli ve iyi bir takım olduğunu ifade eden Taştimur, ''Şimdi önümüzdeki Türk Telekom maçına bakacağız. Bizim düşme gibi bir endişemiz yok. En azından ben böyle bir endişe taşımıyorum. Ben, takımımın çok kuvvetli ve iyi bir takım olduğunu düşünüyorum. Oyuncularımın ligi bitirebilecekleri en iyi yerde bitireceklerine inanıyorum. Biz şu anda bulunduğumuz yerden uzaklaşıp olabilecek en iyi yere gelmek arzusundayız. Bundan kimsenin şüphesi olmasın. Hiçbir karamsarlığa mahal olmadığını düşünüyorum. Etrafımızın da aynı şekilde duyarlı ve inançlı olması lazım. Negatif enerji bizim en son ihtiyacımız.'' dedi.
Olin Edirne Basketbol takımı cumartesi günü Ankara Spor Salonu'nda Türk Telekom'a konuk olacak.

NTVSpor

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8