Neler yeni

Welcome to SATBİL FORUM PAYLAŞIM

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Bir Satbil Forum Efsanesi

Satbil Reklam Alanı

Satbil Forum Reklam

Dove sabunlarinin mankeni ...izleyin

Denizce

üye
Local time
09:53

Sadece Makyaj hileleri degil.. teknik ilede degisilip allanip pullanip sunuluyor

F

fa77

Guest
söyleyecek söz bulamıyorum o bile kendisini tanımakta zorluk çekmiştir acaba bu benmiyim diye
sevgiler....

BaHaR

New member
Local time
11:53
Ya inanılmaz bişey yani dilim tutuldu diyebilirim :) Aynısından bende istiyomm :puah: :015:

F

fiesta73

Guest
Unuttuğunuz bir şey var. reklamdaki bayan doğal haliyle çok daha güzeldi. Örneğim bir deniz akkaya bir nurgül yeşilçay ve daha bir çok kişi ilk tanındıkları zaman doğala yakın halleri ile şimdiki hayli işlem görmüş suratlarından çok daha güzeldiler bana göre.

SaTBiL™

Administrator
Local time
11:53
Web sitesi
www.cekingen.net
gerçekten kadınları makyajsız düşünemiyorum :):puah: :puah: :puah:
şaka şaka:Thanx: :Thanx:

Denizce

üye
Local time
09:53
Benimde su boyun cekme , kas kaldirma yöntemi bayagi hosuma gitti.

R

ra82

Guest
bana bu kadar işlem yapılsa dünyanın en güzel kadını olurdum herhalde :D şaşılacak şey dogrusu. demekki reklam yıldızı olmak için çok güzel olmak gerekmiyormuş :puah: bendemi olsam fa77 ne dersin?? ;)

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8