Neler yeni

Welcome to SATBİL FORUM PAYLAŞIM

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Bir Satbil Forum Efsanesi

Satbil Reklam Alanı

Satbil Forum Reklam

Defans ve orta alanda sorun var

seyfi

Administrator
Local time
02:39
2694.0.@area,220,160,c.jpg
Fatih, sakatlığının hızla iyileştiğini ifade ederek, "En kısa zamanda topla çalışmalara başlayacağım" dedi.
Trabzonspor'un başarılı kaptanı Fatih Tekke, lig, sakatlığı ve takımın durumuyla ilgili açıklamalarda bulundu. Fatih, sakatlığının hızla iyileştiğini ifade ederek, "En kısa zamanda topla çalışmalara başlayacağım" dedi. Fatih bu sezondan büyük beklentileri olduğunu da sözlerine ekledi.

Kaptan Fatih, ağrılarının her geçen gün azaldığını ve topla çalışmalara yakında başlamayı umduğunu ifade ederek, "Bana kısa sürede ayağa kalkacağımı söylediler. Bu nedenle ameliyat oldum. Yoksa sezon başında böyle bir operasyon geçirmezdim. Hem zaten ben kesilip biçilmeye alıştım. Bu nedenle her an topla çalışmalara başlayabilirim" diye konuştu.

İsviçre 2. Lig takımlarından Winthertur ile oynanan ilk hazırlık maçını da değerlendiren Fatih Tekke, "Beş idman sonra hazırlık maçı oynandı. Skor ve oyun iyi olsa bile insanı yanıltabilir. Bence skor normal. Şu an için yeni arkadaşlarımızın üzerinde de biraz baskı var. Hepsi özellikli oyuncu ancak hedefi olan kulüplerde oynamanın zorlukları var. Yeniler de zamanla takıma daha çok faydalı olacaklar. Forvette sıkıntı yaşayacağımızı sanmıyorum çünkü takımımızın en iyi tarafı hücum bölgesi. Taktik anlayışımızı henüz tam olarak yerleştiremediğimiz için süreye ihtiyacımız olacak. Bence defans ve orta sahada biraz sıkıntımız, problemimiz var. Düşündüğümüz anlamda oynayabilmemiz için topu ayağımızda daha fazla tutmamız gerek" dedi.

Fatih Tekke, yeni sezonla ilgili beklentilerinin de yüksek olduğunu ifade ederek, "Yeni sezonda temennimiz ve çalışmalarımız şampiyonluk doğrultusunda. Yeni transferlerle bunu kapatabilirsek sorun olmaz. Zaten bu takım en kötü haliyle UEFA'da oynama hakkı kazanabiliyor. Biz yine çok rahat şampiyonluğa oynayacak bir kadroya sahibiz. Transfer yaparsak bizim için iyi olur" açıklamasını yaptı.

Teknik Direktör Sebastião Lazaroni'nin güleryüzlü ve oyuncularla diyaloğu iyi olan bir teknik adam olduğunu belirten Fatih Tekke, "Hocamızla 2-3 idmana çıktım. Kendisi futbolcuların mantalitesinden, psikolojisinden anlayan biri. Önemli olan takımın sahada ne yaptığı. Orada işler iyi giderse, her şey güzel olur" dedi.

Fatih, sözleşme uzatıp uzatmamayla ilgili düşüncelerini de açıklarken, "Şu an hiçbir şey düşünmüyorum. Düşündüğüm tek şey, hazırlık kampında çok iyi çalışmak. Ağrılarım geçerse, şampiyonluk adına yaptıklarımın üstünde çok iyi şeyler yapmak istiyorum. Benim söylemek istediğimi, yapmak istediğimi, düşünsel olarak ne hissettiğimi maalesef insanlar anlamadığı için, bu konularda konuşmayacağım. Çok başım ağrıdı. Kesinlikle konuşmayacağım. Zaten bir karar versem, sizinle paylaşırım. Futbolculuk farklı bir şey. Bir ayda, bir sakatlık geçirebilirsiniz bir sezonda çok şey değişebilir. Bir sezonda Türkiye' de bir çok şey değişebiliyor maalesef. Çok güçlü olmam lazım, çok çalışmam lazım ve takıma faydalı olmam lazım" diye konuştu.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8