Neler yeni

Welcome to SATBİL FORUM PAYLAŞIM

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Bir Satbil Forum Efsanesi

Satbil Reklam Alanı

Satbil Forum Reklam

Daum Fenerlileri kızdıracak

murat

New member
Local time
22:35
1221.jpg

Daum Süper Kupa finali için Fenerlileri kızdıracak yorumlar yaptı.

LİG TV'den Deniz Türker'in sorularını yanıtlayan Alman teknik adam "Her iki takımı da tanıyorum. Taraftarlar için heyecanlı bir maç olacak. Fenerbahçe oyunun kontrolünü elinde tutar ama Beşiktaş kazanır" dedi. Daum, "Hangi takımın kazanması gönlünüzden geçiyor" sorusuna ise politik bir şekilde "Birinci derecede Beşiktaş, ikinci derecede Fenerbahçe" açıklamasını yaptı.

Her iki takımın da Şampiyonlar Ligi'ne katılacağını inandığını belirten Daum röportaj sırasında ilginç bir açıklama yaptı. Röportaj sırasında yardımcısı Murat Kuş'un telefonun ısrarla çalması üzerine Daum "Aziz Yıldırım arıyor olabilir. O arıyorsa hemen aç" dedi. Daum bu sözü Beşiktaş'ı favori göstermesinin ardından söyledi.

Daum "Bireysel olarak oyuncuları karşılaştırırsanız Fenerbahçe çok üstün.. Eğer Fenerbahçe sabırlı ve sinirlerine hakim olarak oynarsa rakibini geçeceğini düşünüyorum.. Beşiktaş iyi bir takım kurdu.. Onlarda bu görevin üstesinden gelecektir diye düşünüyorum.. İki takımında Şampiyonlar Ligi’nde oynamalarını isterim ki bu Türk futbolu için ve Türkiye imajı için çok önemli" ifadesini kullandı.

Alex'in çok özel bir oyuncu olduğunu belirten Daum Lincoln'ün de G.Saray'a çok faydalı olacağını söyledi.
alıntı

murat

New member
Local time
22:35
Daum yediği tasa işedi bir zamanlar kokain bağımlısı iken hiçbir kulüp onu istemedi ve riske girmadi ama biz ona inandık ve özeline karışmadan mesleğini icra etmesinde yardımcı olduk onun kulüp ve yöneticilerle arasındaki sorun bizi ilgilendirmez biz onu fenerli olarak sevdik bunu söylemeyecektin VAY ALÇAK VAY :):):):)

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8