Neler yeni

Welcome to SATBİL FORUM PAYLAŞIM

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Bir Satbil Forum Efsanesi

Satbil Reklam Alanı

Satbil Forum Reklam

Çarşıdan aldım Seafight eve geldim Drakensang

istanblue

New member
Local time
08:05
Arkadaşlar ne kadar ilgilenirsiniz bilemem ama bu haberi duyunca ilgisini çeken olur diye paylaşmak istedim.Bilgi paylaştıkça güzel ne de olsa

Drakensang için Kasma Paketi hediyeli kampanya

Popüler browser oyunlarının yayıncısı Bigpoint, yaz için harika bir kampanya başlattı. Bigpoint, Pay2Go ve Turkcell Mobil Ödeme'nin ortak başlattıkları bu kampanya ile oyunseverler keyifli bir ay geçirecekler gibi görünüyor.

Dark Orbit, Seafight veya Farmerama oyunlarının her hangi biri için Turkcell 5685 üzerinden yapacağınız bir ürün alışverişinde Drakensang oynamak isteyenler Kasma Paketine hediye olarak sahip olabilecekler.Paket ceplerine otomatik olarak gelecek.

Drakensang Kasma Paketi nedir?

Drakensang Online kasma paketi ile oyun içinde şu özellik ve eşyalara sahip oluyorsunuz:

• 1 Basit tecrübe iksiri (ek tecrübe kazandırır)
• 4 Sezgi meyvesi (+ % 100 tecrübe)
• 20 Basit şifa iksiri
• 300 Hakikat Kristali
• 1 Kusurlu yakut (hasarı arttırır)
• 1 Kusurlu oniks (kritik darbe verme şansını arttırır)
• 1 kusurlu safir (saldırı hızını arttırır)
• 1 Kusurlu disten (zırhı geliştirir)
• Sınıfa göre tek elli silah
• Sınıfa göre bir yüzük
• 2 Ruh muhafızı

Drakensang başlangıcında oldukça etkili olabilecek Kasma Paketine sahip olanlar oyun içinde rahat edeceğe benziyorlar. Drakensang severlere duyurulur.

drankensang_update.jpg

fearless55

New member
Local time
abi kampanya güzel de benim anlayamadığım neden drakensang'ın kasma paketi için seafight,darkorbit veya farmerama'dan ürün alıyoruz ki ?

istanblue

New member
Local time
abi kampanya güzel de benim anlayamadığım neden drakensang'ın kasma paketi için seafight,darkorbit veya farmerama'dan ürün alıyoruz ki ?

Abi kampanya bu şekilde 3 oyundan birini oynuyosan bunlardan birinden eşya alıyosun ve drakensang kasma paketi veriyo hediye olarak

vermidoN

New member
Local time
Ben bu 3 oyunu da oynamıyorum ama drakensang oynuyorum alamıcak mıyım yani bu paketi???

trickster

New member
Local time
daha ne işte darkorbite yeniden başlamak için güzel bahane :D

rainsea

New member
Local time
joygame e üye olunca tüm oyunları oynayabiliyorsun ahanda burdan üye olun >>

vermidoN

New member