Neler yeni

Welcome to SATBİL FORUM PAYLAŞIM

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Bir Satbil Forum Efsanesi

Satbil Reklam Alanı

Satbil Forum Reklam

Bitkisel tedaviyle tümörden kurtuldu

kaptan-8

Co Admin
Local time
12:38
280420120901376041375_2.jpg
İzmir'de yaşayan on yedi yaşındaki bir genç kız, yakalandığı beyin tümörü rahatsızlığından Ege Lokmanı olarak bilinen Herbalist Şevki Güngör'ün uyguladığı bitkisel tedaviyle kurtuldu.

Eda Taylan, 8 yıl önce yakalandığı beyin tümörü rahatsızlığını bitkisel kürlerle yenerek sağlığına kavuştu. Hastalık sürecini anlatan Eda Taylan, şöyle konuştu: "Önce sık sık baş ağrılarım oluyordu. Kendimi çok yorgun hissediyordum. Konuşmalarım dahi değişmişti. Dengemi sağlayamıyor yere düşüyordum. Bu şikayetlerimi anneme anlattım. Beni hastaneye götürdü. Doktor beni muayene ettikten sonra birkaç film istedi. Annem çok korkuyordu ama bana hissettirmemeye çalışıyordu. Sonuçları inceleyen doktor annemle bir şeyler konuştu. Annem başladı ağlamaya çok küçük olduğum için ne olduğunu anlayamamıştım."

Eda Taylan'ın babası Cafer Taylan ise o günleri şöyle anlattı: "Doktorlar kızıma beyin tümörü teşhisi koydu. Uzun süren bir tedaviye başladık. 10 kür kadar ışın tedavisi gördü. Fakat tedavi sonuç vermedi. Kızım her geçen gün daha da kötüleşiyordu. Doktorlar artık yapacak bir şeyimiz kalmadı diyerek hastaneden çıkışını yaptı. Kızımı resmen ölüme terk etmişlerdi. Çaresiz bir şekilde evimizin yolunu tuttuk. Çalmadığımız kapı başvurmadığımız hastane kalmamıştı. Aldığımız cevap aynıydı 'kızınız için yapabileceğimiz hiçbir şey yok' deniyordu."

Çevresindekilerin tavsiyesi ile Manisa'nın Kırkağaç ilçesinde ikamet eden Şevki Güngör'e ulaştığını anlatan Cafer Taylan, sözlerini şöyle sürdürdü: "Şevki Güngör beye kızımın raporlarını ve filmlerini gösterdim. Bana vereceği kürle kızımın iyleşeceğini söyledi. Bu inanılmaz bir şeydi doktorların iyileştiremediğini Ege Lokman iyileştiririm diyordu. Dediğini de yaptı. Verdiği bitkisel ürünleri bir yıl kullandık. Tekrar beyin MR çektirdik. Sonuçlarını da aynı doktora gösterdik gözlerine inanamadı, 'Bu imkansız' dedi. Kızımın beynindeki tümör küçülmüştü. 'Nasıl oldu' diyince, 'Ege Lokman sayesinde' dedik. Kızım şu an çok iyi durumda tamamen iyileşti. Doktorlar kızım için fazla yaşamaz diyordu. Kızım şu an 17 yaşında ve gayet sağlıklı"

İHA

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8