Neler yeni

Welcome to SATBİL FORUM PAYLAŞIM

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Bir Satbil Forum Efsanesi

Satbil Reklam Alanı

Satbil Forum Reklam

Bir Bebeğin Günlüğü-MeKa'dan

MeKa

Banned
Local time
06:10
Merhaba sevgili Dostlar;

Flashlara zaman ayırmaktan, sizlere sunmayı ihmal ettiğim daha doğrusu unuttuğum PPS (poverpoint sunu) larımı az evvel depomda birşeyler arama yaparken elime geçtiler.Bugüne kadar siteye eklemediğimin farkına varmam sonucu birkaç müzikli PPS lerimi eklemeyi uygun gördüm.Zira bu günlerde yeni bir flash çalışmam yok ve ilk ekleme flashlarda resimload.com..dan şimdilik susmuş durumda iken bunları izlemeye almamın doğru olacağı kanısına vardığım içindir..

Önemli Not :Çalışmalarım, geçmiş yıllara ait olup (2005),, dosya boyutları 1600kB ile 2000 kb arasında değişmektedir.Fazla büyük boyutlu değiller gördüğünüz gibi.Bu nedenle, kotalı kullanıcıları da çok fazla etkilemeyecektir.. İsteyenler indirip seyredebilir.Çalışmalarım, yine müzikli olup (Power Point Sunu) formatında olduğundan izlenebilmesi için OFFİCE PROGRAMLARI yada sadece OFFİCE (Power point ) bilgisayarınızda yüklü olması gerekiyor.Artık her bilgisayar kullanıcısı office programı kullandığını ümit ederek sizlere bolca iyi vakitler geçirmenizi dilerken biraz duygu yüklü sunular olduklarından hoşca vakit mi .! geçirirsiniz yoksa sizi üzermi..! onuda bilemiyorum...

Ayrıca; cevaplarınızı da bekliyorum.Bakalım kimler izlemeye almış anlamam için.Mis Modlar mendilinizi hazır edin,, gerekebilir..!!

BİR BEBEĞİN GÜNLÜĞÜ :

BİR BAŞKA BEBEK 2 :

GEÇ KALMAYIN:

ŞEYDAN DAĞINA YOLUM :

tr6oh.png

Son düzenleme:
R

ra82

Guest
bir anneye böyle şey izletilirmi meka abi ... hele sonu... söyliyecek birşey bulamıyorum... ve bunu yapan insanlarada acıyorum... çok teşekkürler yüreğine sağlık...

MeKa

Banned
Local time
bir anneye böyle şey izletilirmi meka abi ... hele sonu... söyliyecek birşey bulamıyorum... ve bunu yapan insanlarada acıyorum... çok teşekkürler yüreğine sağlık...

Özellikle bayanların izlemelerini istememdeki gaye,,kürtaj olan bayanlarımızın sayısı her geçen gün artıyor.Böyle durumla karşı karşıya olanların "bakın neler oluyor" bir izleyin demektir gayem..Seni biraz üzdü isem özür ama gerçekler(izlediğin gibi) böyle sevgili kızım..Meka ağabeyin

A

alpalaba

Guest
bir şey yamak istemiyorum ve maalesef bu durumlar karşılaşıyoruz isteyene vermiyor istemiyene veriliyo bir bildiği vardır rabbimin

MeKa

Banned
Local time
bir şey yamak istemiyorum ve maalesef bu durumlar karşılaşıyoruz isteyene vermiyor istemiyene veriliyo bir bildiği vardır rabbimin

Bir bildiği olmazmı? sevgili ağabeyciğim..Benim de nasıl yiyeceğimi bildiği için bu yüzden çok vermiyor..:puah: :puah: Buna da şükür tabiiki..

viyolcu

New member
Local time
cok üzücü ama malesef bunlara karşı yapabilecegimiz hiç bir şey yokkkk?

S

sütlü_çikolata

Guest
bir bebeğin günlüğünü daha önce okumustum ama slayt gösterisi mükemmel olmus meka abi çok duygusal eline yüreğine sağlık:g1: :36_1_4[1]: :36_1_44: :36_3_12: teşekkürler

MeKa

Banned
Local time
bir bebeğin günlüğünü daha önce okumustum ama slayt gösterisi mükemmel olmus meka abi çok duygusal eline yüreğine sağlık:g1: :36_1_4[1]: :36_1_44: :36_3_12: teşekkürler

Sadece "bir bebeğin günlüğü" PPS yimi izledin ! Sütlü Ç. diğerlerini de izle.Onlarda müzikli ve süper PPS lerdir.

murat

New member
Local time
teşekkürler eline sağlık MeKa

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8