Neler yeni

Welcome to SATBİL FORUM PAYLAŞIM

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Bir Satbil Forum Efsanesi

Satbil Reklam Alanı

Satbil Forum Reklam

Bayrağımız değişemez

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

MeKa

Banned
Local time
02:11
______Bayrağımızı değiştirmek istemişler..________________________

"TÜRKİYE CUMHURİYETİ,
ŞEYHLER,DERVİŞLER,MÜRİTLER MEMLEKETİ OLAMAZ!"
M.KEMAL ATATÜRK
TÜRKİYE LAİKTİR LAİK KALACAK...
GAVUR İZMİR'DEN DUYURULUR!

AKP izmir sitesini hacklemişler.

KONUYU BURADAN İNCELEYİN : MeKa

warmicki61

New member
Local time
pravatorlugunde boylesı bagragı degıstırecek dıyorlar bılgıler ıcerde tıklyın dıyorlar tıklıytoruz oyle bır sey yazmıyor ayrıca hangı zıhnıyet turk bagragını degıstırmeye calısır varmı boyle bır zıhnıyet!!!!!!!!!

boyle secım propagandası gormedım dogrusu tamammen cumhurıyetı bırılerı kendının sanıyor heyy arkadaş!!!!! cumhuruyet benımde cumhurıyetım tek senın degıl!!!!!!! sarıklı ıslam alımlerıne saygınız yok anladık gecmısınızede mı saygınız yok sız osmanlı torunu degılmısınız!!!!!! unutmayın cumhurıyet de bızım ıslamda bızım ıslam nurundan uzak yetısen nesıllerden sorumlu olacaksanız aynen devam edın!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

muratca61

New member
Local time
Yuuuh demek geldi içimden... Çok pardon ve özürde diliyorum..

MeKa

Banned
Local time
pravatorlugunde boylesı bagragı degıstırecek dıyorlar bılgıler ıcerde tıklyın dıyorlar tıklıytoruz oyle bır sey yazmıyor ayrıca hangı zıhnıyet turk bagragını degıstırmeye calısır varmı boyle bır zıhnıyet!!!!!!!!!

boyle secım propagandası gormedım dogrusu tamammen cumhurıyetı bırılerı kendının sanıyor heyy arkadaş!!!!! cumhuruyet benımde cumhurıyetım tek senın degıl!!!!!!! sarıklı ıslam alımlerıne saygınız yok anladık gecmısınızede mı saygınız yok sız osmanlı torunu degılmısınız!!!!!! unutmayın cumhurıyet de bızım ıslamda bızım ıslam nurundan uzak yetısen nesıllerden sorumlu olacaksanız aynen devam edın!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ya senin gözlerin bişi görmüyor yada biz görme özürlüyüz sitenin hack edildiğinden söz ediyoruz...Şimdi tek tek link vermek isterdim sana ama..gözün körmü ? git linklere tıkla...bişiler görsün gözün.Ayrıca bu propaganda değil tarafımdan bilgilendirme amaçlı verdiğim bir linktir.Hangimizin neyden haberi varki,,savunan senin olsun..Bunları yazmak konumum değil,,giripte bu satırları okuyan dostlarımdan özür diliyorum herkesten........

Kaynaktan bir alıntı :
Neden hep sessiz kalındı akp hükümeti kendince kanunlar sundu durdu iste o kanunlardan biri... Türk Bayragı Kanununda Değişiklik yapmak.... özetinde ise şu yazılı Kıcasa;Türk Bayrağının ay-yildizin kayrılması.... yani ay-yıldızın yönünün değişilmesi işte belgeler ve yazılar..

Hani okuyamadıysan ekleyeyim diye düşündüm.......

Son düzenleme:

dj_gulsah

New member
Local time
bayragimiza kimse el süremez! buna bikere sehitlerimiz izin vermez,obayrak lar icin ne mehmetcikler sehit oldu!!!

warmicki61

New member
Local time
Ya senin gözlerin bişi görmüyor yada biz görme özürlüyüz sitenin hack edildiğinden söz ediyoruz...Şimdi tek tek link vermek isterdim sana ama..gözün körmü git linklere tıkla...bişiler görsün gözün....Bunları yazmak konumum değil,,giripte bu satırları okuyan dostlarımdan özür........

sızınle polemıge gırmek aslolanı acık acık gostermek ısterdım dogrusu ama kör olmadıgım asıkardır sızın ıcın aynısını dusunemıyecegım pravotorluk konusunda!

nasıl olurda bütür dusunebılırsınız anlamısdegılım artı bu kadar sert bır cevap verecegınızıde sızı tanımasam dayı beklemıyordum burada mısafır oldugumu dusunerek daha fazla uzatmayacagım ama sakın bugun pravokotor ve secım probagandası olmadıgını cıkıp soylemeyın

lınk verebılırsenız sevınırım....

MeKa

Banned
Local time
sızınle polemıge gırmek aslolanı acık acık gostermek ısterdım dogrusu ama kör olmadıgım asıkardır sızın ıcın aynısını dusunemıyecegım pravotorluk konusunda!

nasıl olurda bütür dusunebılırsınız anlamısdegılım artı bu kadar sert bır cevap verecegınızıde sızı tanımasam dayı beklemıyordum burada mısafır oldugumu dusunerek daha fazla uzatmayacagım ama sakın bugun pravokotor ve secım probagandası olmadıgını cıkıp soylemeyın

lınk verebılırsenız sevınırım....

Sen artık hayret bişeyden de öte oldun............

TBMM den alınan sayfalar...............

warmicki61

New member
Local time
alttakı lınkte bu tartısmanın gercek metnı bulunmakta ve gerekcesıyle bırlıkte resmı bır sekılde aydınlatılmakda kabul tbmm sıtesınde komusyonda oldugunu soyluyor kanunlasmamıs! ayrıca verılen teklıf ve veren mıllet vekılıde belırtılıyor... bu sızın boyle bır teklıf verılmıs olmanızdakı haklılıgınıo gosterıyor ancak yazmıs oldugum obur yazıların arkasındayım

ayrıca hakaretlı bır sekılde tartısmanız sıze kalsın....
tartısmadakı yazım uslubunuz cok uzucu oldugunu belırteyım uzulerek:(

Son düzenleme:

MeKa

Banned
Local time
Bağrağımız değişemez..sözünü tartışıyoruz...

alttakı lınkte bu tartısmanın gercek metnı bulunmakta ve gerekcesıyle bırlıkte resmı bır sekılde aydınlatılmakda kabul tbmm sıtesınde komusyonda oldugunu soyluyor kanunlasmamıs! ayrıca verılen teklıf ve veren mıllet vekılıde belırtılıyor... bu sızın boyle bır teklıf verılmıs olmanızdakı haklılıgınıo gosterıyor ancak yazmıs oldugum obur yazıların arkasındayım

ayrıca hakaretlı bır sekılde tartısmanız sıze kalsın....
tartısmadakı yazım uslubunuz cok uzucu oldugunu belırteyım uzulerek:(

Kardeş,,sen gerçekten bilinçsizce hareket ediyorsun..Burada hakaret yok..senin tevasızca yazdıklarına karşılık verilen cevaplar vardır...Verdiğim başlıkta zaten "tekrar okursan" Bağrağımızı değiştirmek istemişler" adı altında veriyorum.Ve ayrıca kanunun,, kanunlaşıp kanunlaşmama meselesi değil...değilmi ki böyle bir fikirle yola çıkmışlar..Bu; her türküm diyen vatandaşın kolay kolay kabullenemeceği bir durumdur..Değişim değil,,sözü bile edilemez,edilememeli bence..? SENCE NE??..Propagandayla hiç işim yok,olamaz,, olmaz da zaten..Bilgilendirmek amaçlı konu açtım ve ayrıca bayrağımızın ay yıldızının duruş biçiminin değiştirilmesi fikri senin de gördüğün üzere AKP den gelmiş..Bu başka parti de olabilir di,,,ha ben o partiyi de aynı bu sayfada gördüğün gibi bilinçlendirmek adına ekleme yapardım...
Sonuç olarak,,bağrağımız yüce bir varlığımız,,,özüne inmek için en basit örneği şöyle düşün...Atan yani...anne,baban yada dedelerinden biri allah rahmet eylesin,,mezarda yatıyor,, kalkıyor biri diyor ki sana,,"ya bu mezar taşı" yanlış yerde duruyor..bunu ayak bölümüne konması lazım...mesela....Ne tepki verirdin..??
Başka sana çok daha çok açıklayıcı bişi yazmam olanaksız.........

Var yoluna selametle.........

Son düzenleme:

savaş şeker

New member
Local time
ya rakadaslar bız sadece laılık bı şilkesıvar bu ulkede ya nedır bu bızım ilkelerimiz yerı basta gelegelen mılliyetcılık kımse bunlarad basetmıyorum sadece laik bı ulkemıyız bız sıze sorarım sadece (haklıcık _inkılapcılıp bunlardan neden basedıylmıyorum sızce işte akp basta olunca boyle sadece laik basedıyor

savaş şeker

New member
Local time
belkı konla akalı degelı benım içimden geldı yazmak okumayzı ısterım

seyfi

Administrator
Local time
Bence bunu yapanlar devleti içten içe kemiren çeteler ve onların işbirlikcileridir!
AKP'nin bundan sonraki icraatı onları bu ülkeden söküp atmak olacaktır.
Şimdi onun korkusunu yaşıyorlar.Adnan Menderes ve Turgut Özal'ı katlettirdiler.
Hedefleri şimdi Tayyip Erdoğan eğer tekrar hedeflerine ulaşacak olursalar bu ülke bir daha belini doğrultamaz ve 3. dünya ülkesi olarak yaşamaya mahküm olur!Ülkesini seven herkes demokrasınin yanında olmak zorundadır!Çetelerin ve itthat ve terrakki uzantılarını yanıda değil!

Düzenledikleri ankette çıkan partı İttihat ve Terraki :)

Son düzenleme:

MeKa

Banned
Local time
Kilitli konu.

KONU BİLGİLENDİRMEK AMAÇLI VERİLMİŞTİR..TARTIŞMA ARENASI DEĞİLDİR..LİNKİ GİRİP OKUYAN OKUR,, ALACAĞINI ALIR..

KONU TARAFIMDAN KİLİTLENMİŞTİR....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8