Neler yeni

Welcome to SATBİL FORUM PAYLAŞIM

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Bir Satbil Forum Efsanesi

Satbil Reklam Alanı

Satbil Forum Reklam

**Bana Bırak**SüperXSüper 1

MeKa

Banned
Local time
10:07
Bana bırak sevdayı,
giderken sadece...
Bana bırak acısını,
hallederim içimde....

SÜPER ÖTESİ BİR FLASH

rose14yv.gif

2417862sgpg8.gif

Son düzenleme:
F

fiesta73

Guest
MEKA ustam sana ne yazsam,
ne söylesem emeğinin karşılığı olamaz.
İyi ki seni tanıyorum
ve iyi ki aramızdasın.
Eline,
yüreğine
ve emeğine sağlık.
Gösterinle gözlerimin çapağını,
dinletinle kulağımın pasını sildin dostum.
Ama bu arada benim pc. de
sizlere ömür.
Senin gösteriyi izlerken farkına varmayııp
tedbir alamadık...
Kızın gözyaşlarından kısa devre yapıp yandı.
Sağlık olsun.
:lovely: :lovely: :lovely:​

F

fa77

Guest
fiesta73' Alıntı:
MEKA ustam sana ne yazsam,​

ne söylesem emeğinin karşılığı olamaz.
İyi ki seni tanıyorum
ve iyi ki aramızdasın.
Eline,
yüreğine
ve emeğine sağlık.
Gösterinle gözlerimin çapağını,
dinletinle kulağımın pasını sildin dostum.
Ama bu arada benim pc. de
sizlere ömür.
Senin gösteriyi izlerken farkına varmayııp
tedbir alamadık...
Kızın gözyaşlarından kısa devre yapıp yandı.
Sağlık olsun.

:lovely: :lovely: :lovely:

benim bilgisayarda gitti ne olacak şimdi bugünde vergilerin son günü yandım he :)

F

fiesta73

Guest
fa77' Alıntı:
benim bilgisayarda gitti ne olacak şimdi bugünde vergilerin son günü yandım he :)
Meka'nın bu duygu yüklü güzel dinletilerine bir değil yüzlerce pc. feda olsun...:puah: :puah:

MeKa

Banned
Local time
10:07
He he heh heh süpersiniz yaa..(Espiriler için ama pc leriniz için üzgünüm)Yakınınızda olsam tamiride benden olurdu.Elektronik teknisyeni ve pc den iyi anlayan biri olduğumu unutmuş olduğunuzu varsayarak hatırlatıyorum..

F

fiesta73

Guest
MeKa' Alıntı:
He he heh heh süpersiniz yaa..(Espiriler için ama pc leriniz için üzgünüm)Yakınınızda olsam tamiride benden olurdu.Elektronik teknisyeni ve pc den iyi anlayan biri olduğumu unutmuş olduğunuzu varsayarak hatırlatıyorum..
Hocam bu forum böyle. Buranın suyunu içen ve havasını teneffüs eden bizim gibi oluyor. Senin de hiç bir yerde arayıpta bulamadığın o huzurlu ortamı burada bulacağından adım gibi eminim.
Ben seni senden daha iyi takip ediyorum. Bir çok forum seni anlayamadı ve kırdılar. Oysa sende benim gibi biraz sevgi ve saygıdan başka beklentisi olmayan duygusal bir yapıya sahipsin. Ben tüm aradıklarımı burada buldum. Sende bana katılacaksın. Paylaşımın böyle güzel ve bol olsun.:lovely:

F

fiesta73

Guest
hocam sen sabah dinlersin dedin ama ben akşamları da dinliyorum çok iyi geliyor.

Yatmadan önce alınırsa,,tansiyon düzenleyici,,kalbe,,şekere,,ülsere ve adını sayamadığım bilumum hastalığa(alınmasınlar,, adlarını hatırlayamadım) iyileştirme özelliği vardır...He he he ehe ehhe.

Bu arada fiesta benim tatil yolculuğu çok yakında ve senin oralardan doğru geçecek gibi..İzmir üzeri,,Çanakkale,boğazdan karşıya Tekirdağ üzeri,
Marmara Ereğlisi..

Moderatör tarafında düzenlendi:

@hmet

UZAKLARDAN
Local time
08:07
Cok güzel ellerine saglik zaten devamli eserlerini hep dinliyorum sagol.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8