Neler yeni

Welcome to SATBİL FORUM PAYLAŞIM

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Bir Satbil Forum Efsanesi

Satbil Reklam Alanı

Satbil Forum Reklam

Aziz Yıldırım'dan Hamit şov

@hmet

UZAKLARDAN
Local time
14:52
Aziz Yıldırım'dan Hamit şov

Aziz Yıldırım, Hamit Altıntop'a kamptan önce Kadıköy'de imza töreni düzenlemeyi planlıyor.

aziz_yldrm_hamit_altntop_kralmanet_1.jpg

10.07.2012 - 10:21​

aziz_yildirimdan_hamit_sov.jpg

Başkan Aziz Yıldırım'ın, Hamit Altıntop transferiyle ilgili planları gün yüzüne çıkmaya başladı. Tahliye olduğu 3 Temmuz'dan bu yana yönetimine telefonla direktifler veren Sarı- Lacivertliler'in başkanı, çok önemli bir tören için evden dışarı adım atmayı planlıyor.
SARACOĞLU'NDA İMZA TÖRENİ

Fanatik gazetesinin haberine göre; Galatasaray'ın da gözdesi Hamit Altıntop'un transferini bitirmek üzere olan Yıldırım, milli futbolcuya Şükrü Saracoğlu Stadı'nda tören düzenlemeyi hedefliyor. Teknik direktör Aykut Kocaman'ın kampa yetişmesini istediği yıldız oyuncu için 3.5 milyon Euro'luk bir paketle transferi imza aşamasına getiren Başkan Yıldırım, taraftara müjdeyi bizzat kendisi vermeyi amaçlıyor.
ÇUBUKLU FORMA İLE ŞOV

Daha önce Dirk Kuyt ve Hasan Ali Kaldırım transferlerini pazar günü resmi siteden duyuran Fener'in, önümüzdeki pazar günü de Altıntop'a görkemli bir törenle çubuklu formayı giydirmeyi amaçladığı ifade edildi.
16 TEMMUZ'DA KAFİLEYE KATILACAK

Hamit'in, 16 Temmuz Pazartesi günü İsviçre'ye uçacak kafilede yer alacağı, hatta diğer futbolcular gibi otel ve uçak bileti rezervasyonlarının da yapıldığı konuşuluyor. Fenerium'da da heyecanlı bir bekleyiş sürüyor.
Üretim sorumluları, yönetim kurulundan gelecek 'Hamit'in formasını hazırlayın' talimatını bekliyor.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8