Neler yeni

Welcome to SATBİL FORUM PAYLAŞIM

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Bir Satbil Forum Efsanesi

Satbil Reklam Alanı

Satbil Forum Reklam

Avcı, hayalindeki Milli Takım'ı anlattı

kaptan-8

Co Admin
Local time
18:49
131120111217573416263_2.jpg
(A) Milli Futbol Takımı Teknik Direktörü Avcı, heyecanlı, coşkulu, istekli, arzulu, takım ruhuyla oynayan bir milli takım oluşturmaya çalışacaklarını açıkladı.

(A) Milli Futbol Takımı Teknik Direktörü Abdullah Avcı, ''Heyecanlı, coşkulu, istekli, arzulu, takım ruhuyla oynayan bir milli takım oluşturmaya çalışacağız'' dedi.

Hollandalı teknik direktör Guus Hiddink'in yerine ay yıldızlı ekibin başına getirilen Avcı, Lig TV'de canlı yayına katılarak, yeni dönemle ilgili görüşlerini anlattı.

Ellerinde iyi bir jenerasyon bulunduğunu vurgulayan Abdullah Avcı, sevgi ve saygı ortamı içinde, iyi iletişimle hedeflere ulaşmak için ellerinden geleni yapacaklarını söyledi.

Altyapıda önemli temeller atacaklarını kaydeden milli takımın yeni teknik patronu, ''Bugünün futboluna uygun, Türk insanın arzuladığı, coşkulu oynayan bir milli takım için bütün mesaimizi vereceğiz'' ifadelerini kullandı.

(A) Milli Takım teknik direktörlüğü görevinin hedefleri arasında bulunduğunu, gelinen noktanın kendisi için sürpriz olmadığını belirten Avcı, ''Kamuoyunun verdiği destek benim için çok önemli. Bunun için herkese teşekkür ediyorum. Teklif benim için sürpriz değildi. (A) Milli Takım teknik direktörlüğü benim için ulaşılabilir bir hedefti ve çok çalışarak bunu başardım'' diye konuştu.

Dün saat 14.30 itibariyle milli takımdaki mesaisine başladığını anlatan Abdullah Avcı, görev süresi içinde sadece maç izlemeyeceğini, teknik adamlar ve oyuncularla görüşeceğini aktardı. Avcı, yarınki Fenerbahçe-Eskişehirspor, pazar günkü Beşiktaş-Galatasaray derbisi, pazartesi günkü Bursaspor-Samsunspor maçı ve salı günü UEFA Avrupa Şampiyonlar Ligi'nde oynanacak Trabzonspor-Inter maçlarını yerinde izleyeceğini dile getirdi.

AA

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8