Neler yeni

Welcome to SATBİL FORUM PAYLAŞIM

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Bir Satbil Forum Efsanesi

Satbil Reklam Alanı

Satbil Forum Reklam

Avcı Fıkraları

marki1

New member
Local time
11:37
Avcılar kahvede yine atıp tutuyorlarmış.Bunlardan bir tanesi:Bu hafta sonu ava gidiyordu.Daha yolda bile kendimden geçmiştim.Dağa varmadan önce ilk virajda karşıma bir ayı çıktı. Ben de çarpmamak için öylesine bir frn tuttum ki arabanın ön aynasından arka plakayı okudum.Diğeri de ben havadaki ördek sürüsüne tüfekten bir fişek patlattım 39 tane ördek yere düştü.40.sının ise hala bir ördeğin peşinde olduğunu gördüm.

marki1

New member
Local time
Bir avcı, evine gelen misafirlerine eski bir ayıpostunu göstererek der ki: "Bu ayıyı Bolu ormanlarındavurmuştum." Misafirlerden biri, bu palavraya inanmayıpsorar: "Nasıl olur? Bu kutup ayısıdır. Bolu'dabulunmaz."Avcı gülümseyerek cevap verir:"Kardeşim ayı bu. Buranın kutup olmadığını, Bolu ormanlarıolduğunu nereden bilsin?"

marki1

New member
Local time
çocuğun biri önüne gelene laf sokuyormuş annesi ve babası çocuğu terbiye etmesi için babannesinin yanına taksiyle köye yollamış taksici çocuğa başlamış soru sormaya __ senin baban avukat olsa sen ne olurdun ?cocuk cevap vermiş : __ avukat çocuğu olurdum.taksici yine sormuş : senin baban doktor olursa ne olurdun ?__ doktor çocuğu...taksici çocuğu saf zannedip sormuş__ ANNEN ORSBU BABAN KAVAT OLURSA sen ne olurdun ? demiş.çocuk gülümseyerek SENİN GİBİ TAKSİ ŞOFÖRİ OLURDUM

marki1

New member
Local time
Temel ile Dursun bi gün ava çıkmışlar.Bi süre sonra Dursun Temel e sormuş. -Biz neden avlıyamıyoruz uşağım.Temel - Bence köpeği daha yukarı atmalıyız.!!!

marki1

New member
Local time
avcılar birgün oturmuş hepsi atıp tutuyor .ben şöyle vurdum,böyle tuttum diye. Birtanesi başlamış anlatmaya; bir gün ormanda avlanıyorum bi baktım karşımda ayı, hemen tüfeği doğrulttum bir sıktım yok, ulan nooluyo buna herhalde tutukluk yaptı dedim. namlunun içine baktım. gördüm ki kurşun geliyo,hemen çevirdim ayıya vurdum.

marki1

New member
Local time
Temel birgün devekuşu avlamaya çıkar. Epey gittikten sonra birkaç devekuşuna çatar. Silahını onlara yöneltir. Bunu gören devekuşları kafalarını kuma gömerler. Bizim Temel şaşkınlıkla etrafına bakar ve "Nereye gitti lan deve kuşları" der...

marki1

New member
Local time
skoçyada iki avcı ava çıkarlar. Yürüme esnasında avcılardan biri yere düşer ve hareketsiz olarak yatar. Bunu gören arkadaşı hemen yanına gelir bakarki arkadaşı nefes almıyor,gözlerin deki ferin de kaybolduğunu farkeder ve hemen acil sevisi arar. Arkadaşım öldü,der neyapmam gerekir diye sorar.Telefonun ucundaki ses:-"Sakin olun ben size yardım edebilirim ama önce arkadaşının öldüğünden emin olmamız gerek"der,ve birkaç saniye sessizlikten sonra bir el silah sesi duyulur. Sonra:-"Tamam şimdi ne yapacağım"

marki1

New member
Local time
Komik Fıkralar

Madde 1 : İnsanlar yorgun doğar dinlenmek için yaşar.Madde 2 : Çalışmak yorar. Madde 3 : Gündüz dinlen ki gece rahat edesin.Madde 4 : Yatağını kendini sevdiğin gibi sev, içinden çıkamayacağın gibi yap.Madde 5 : Yarın yapabileceğin işi bugün yapma.Madde 6 : Bugünün işini yarına bırakma, erteleyebileceğin kadar ertele.Madde 7 : Dinlenen birini görünce otur ona yardım et.Madde 8 : Oturmak mümkünse ayakta durma, yatmak mümkünse oturma.Madde 9 : Tembellikten kimse ölmemişMadde 10 : Çalışma isteği duyunca biryere otur isteğin geçmesini bekle.

marki1

New member
Local time
Bir adam birgün parasini bozdurmaya gitmis.Bir bakkala girmis. Abi su parayi bozarmisin?Adamda demisiki:_Hayir...Adam nedenini sormus bakkalcida söyle yanit vermis:_Bu parayi bozamam çünkü tamir parasini benden istersin yokyaaaaaaaa.

marki1

New member
Local time
Bir gün Temel askere gitmiş.Askerde uçma dersi veriliyormuş.Komutanı Temele uçaktan atladığında ilk olarak birinci, ikinci olarak ikinci ipi çek o zamanda paraşüt açılmassa Meryemanaya dua et demiş.Temel Komutanıyla beraber atlamış.Komutanının paraşütü hemen açılmış ama Temel birinci ipi çekmiş paraşüt açılmamış,ikinci ipi çekmiş yine açılmamış daha sonra Temel Komutanına ' Komutanım o karinin adı neydi' demiş.

marki1

New member
Local time
adamın biri birgün karpuz taşıma yarışına girer adamın biri ben 5 tane karpuz taşırım demiş orada birisi çıkmış bende 8 tane taşırım demiş başla birisi daha çıkmış bende 10 tane taşırım demiş kimse inanmamış, adam gercekten 10 taneyi taşımış aradan ufak tefek birisi daha çıkmış ben 14 tane taşırım demiş herkez şaşırmış nasıl olur ama yapamazsın demiş izleyin demiş ikitane sol eline ikitane sag eline almış herkez demişşş eee başka şimdi ben aleti kaldıracam inmeden 10taneyi alan arkadaşı oturtun demiş :)

marki1

New member
Local time
Tilki, bir gün başı*nı alır, gezmeye çı* kar. Köyün mey* danına varır. Bir duvara çıkar, çev* reyi seyre dalar. Oradan geçen köy muhtarı şaşırır: — Aaa, bir tilki!.. Köyün hocası camiye giderken duvardaki tilkiyi gö- rür: — Aaa, tilkiye bak!.. Bakkal da oradan geçerken bağırır: — Hay Allah bir tilki!.. Kahvedekiler merak edip dışarı çıkarlar. Onlar da tilkiyi görünce şaşırırlar: Tilkiyi gördünüz mü? Vallahi bir tilki bu!.. Kalabalık çoğalıp sesler uğultuya dönüşünce tilki or* mana kaçar. Dişi tilkiye: — Bugün öğle vakti köye indim. Orada herkes benitanıyor, ben hiçbirini tanımıyorum...

marki1

New member
Local time
Laz'ın biri, takasının içinde oturmuş, Allah'a yal* varmaktadır: — Allahum, bu cün tuttuğum ilk paluğu pi fakirevereceğum, der. Ve lâz oltasını atarak beklemeye başlar. Neden sonra oltayı çeker. Bakar ki bir de ne görsün? Ucunda koskocaman bir balık! — Haçan hiç pu da fakire verulur mu daa! Birden balık bir çırpınışta oltadan kurtulur ve denize atlar. Lâz üzgün ve şaşkın: — Allahum, ben şakacıktan demuştum daa... der.

marki1

New member
Local time
Temel, veznedardan bir demet pa* ra almış ve saymaya başlamış. Ye- diyüz bin liraya kadar saymış: — Buraya kadar tamam çıktı, bun*dan sonrası da tamamdur... diyerek yürümüş gitmiş...

marki1

New member
Local time
Sarhoş bir Karadenizli, bir ayağı yolda, bir ayağı kaldırımda aksaya aksaya yürüyordu. Duru* mu gören polis yaklaşıp sordu: — HemşerimL Bu kadar sar*hoş olmak için ne kadar içtin? Ne münasebet memurbey... Sen penum sarhoş oldu*ğumdan emin misun? — Kaldırımda nasıl yürüyordun? Bir ayağın sette,diğeri yerde... Ancak sarhoş böyle yürür! Karadenizli sevinçle ellerini yüzüne götürdü: — Sağolun memur bey! Penu o kadar rahatlattınızki... Doğrusu kendimi topal zannedeydum...

marki1

New member
Local time
Hoca bir gün ata binmek ister, bir türlü binemez. Hey gidi genç* lik hey, diye ah çeker.Sonra etrafına bakı-mp kimse olmadığınıgörünce de; Hadi hadi... ben senin gençliğini de bilirim, der.

marki1

New member
Local time
İki evli kadın bir akşam kocalarını evde bırakıp kadın kadına eglenmek için bir bara gitmişler ama içkinin dozunu fazla kaçırmışlar ve dışarı yalpalayarak çıkmışlar. İkisinin de fena halde çişi varmış ama ortada tuvalet hesabına hiçbirşey yokmuş. Yanlız biraz ileride mezarlık varmış ve iki arkadaş tek çare olarak oraya gitmişler. İkiside karanlıkta işlerini görmüşler ama temizlenmek için tabii orada tuvalet kagıdı vs yokmuş. Kadınlardan birisi sarhoş kafayla külodunu çıkarıp tuvalet kagıdı niyetine kullanmış sonra da orda biyere atmış. Diger kadın ise ''ben külodumu çıkartmam'' demiş. Mezarlıktaki çelenklerden birinin üzerindeki kagıdı almış o da onunla temizlenmiş, sonra iki kadın birlikte eve dönmüşler. Ertesi sabah kadınlardan birinin kocası ötekinin kocasına telefon eder: -''Baksana sana ne diyecegim, seninkiyle benimki dün gece birileriyle fingirdeştiler galiba... benimki eve sarhoş geldi üstelik külotsuzdu'' -''Oooo senin ki gene iyi, benimki kapıdan içeri girdiginde poposundan seni asla unutmayacagım yazılı bir kagıt sarkıyordu...

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8