Neler yeni

Welcome to SATBİL FORUM PAYLAŞIM

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Bir Satbil Forum Efsanesi

Satbil Reklam Alanı

Satbil Forum Reklam

aslan burcunda bugün

melek_19

Guest
Local time
00:07
23 Ağustos 2006 - Bugün

Gerilimsiz ve rahat bir gün. Amaçlarınıza rahatça ulaşabileceksiniz. Fakat çevrenizdekilerle inatlaşmayın. Bu tutumunuz onları çileden çıkarıyor. Herşeyi ben biliyorum havasından da vazgeçin. Karşınızdakilere de şans tanıyın. Yenilikler yapmanın vakti geldi de geçiyor bile. Böylece kendinizi daha moralli ve zinde hissedebilirsiniz. Sağlığınız gayet iyi.

F

fa77

Guest
aslan burcuyum ama birgün olsun bu burçlara inanmadım şimdi bunlaarı yazan kim ve nereden biliyor ben onu merak ediyorum yukarıyla sözleşme mi imzalamış yapmayın kardeşler ben müslümanım diyorsanız inanmayın böyle gayb dan haber veren saçma sapan şeylere öteki tarafta pişmean olmayalım sonra ......

melek_19

Guest
Local time
00:07
fa77 abi zaten hiçbirimiz inanmıyoruz böyle şeylere ama ne demişler fala inanma ama falsızda kalma

jackall

Guest
Local time
21:37
evet fa77 kardeşim bende sana katılıyorum bende aslan burcuyum ve bende hiç ama hiç inanmıyorum.melek_19 yinede tşk.belki herkes bizim gibi düşünmüyordur

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8