Neler yeni

Welcome to SATBİL FORUM PAYLAŞIM

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Bir Satbil Forum Efsanesi

Satbil Reklam Alanı

Satbil Forum Reklam

Artık Demir Alma Günü Gelmişse Zamanda….

zavzagalı

New member
Local time
01:12
Web sitesi
www.arakli.gen.tr
Artık demir alma günü gelmişse zamanda….

İyisi ile kötüsü ile koskoca bir zaman geçirdik sizlerle, gün geldi beraber ağladık ve güldük, gün geldi tartıştık hafif kırgınlıklarda belki oluştu ama hiç bir zaman küs duramadık birbirimize. Aile dedim, kardeşlik, dostluk, arkadaşlık belki sevda…. Hepsini yaşadım sizlerle. Şimdi ayrılık vakti, şimdi yok olma zamanı, istem dışı sürekli online olmama zamanı, gidiyorum evet ama aklım sürekli sizde kalbimde…

Bu günüme kadar gerek anlayarak, gerek anlamayarak kalbinizi kırmış isem özür dileyip hakkınızı helal etmenizi istiyorum, mağlum asker yolcusuyuz, başka deyimle Vatan bekçisi, gidipte dönmemekte var hakkınızı helal edin, bir yanım sürekli hep sizlerle olacak, sizden son bir isteğim var BENİ UNUTMAYIN....

Sizleri çok seven kardeşiniz zavzagalı RECEP. Allah’a emanet olun....

Recep KINALI

med61

Guest
Local time
Kardeş Hayırlı Tezkereler
Allah Güle Güle Gidip Gelmeni Nasip Eylesin

@hmet

UZAKLARDAN
Local time
23:12
Rcep yolun acik olsun kardesim,ne mutlu vatani görevini yerine getirmeye gidiyorsun.Dilegim senin gibi askere giden bütün genclerimiz sag salim tekrar sevenlerine kavusmasi. Güle güle.

seyfi

Administrator
Local time
Araklı'lı üyeleri tanımaya başladığım günler ara ara siteye giren ve aklı başında mesajlar yazan birisi hep dikkatımı çekiyordu.
Aklımda kalan bir olayı Araklı'lı üyeler bir yerde bir araya gelelim tanışalım o günlerde "Amerikalı'lar Karadenizde 2"Filmi yeni vizyona girmişti.Bu filimde buluşalım dediği mesajı aklım da.
Ben kendisini orta yaşlı birisi zannediyordum.Sonra 18-19 yaşlarında olduğunu öğrendiğimde şaşırdım.
Daha sonra o zamanlar sitenin sahibi olduğunu iddaa eden adama gidip kendini admin yaptırması ve zaten siyası görüşleri nedeniyle ona gicik olan başka birisi tarafından ayağının kısa bir sürede kaydırılması hatırladığım olaylardan.
Ben sitede huzur bozulmasın diye onu satbil'e üye yapıp orada mod yaparak sen bir süre burada yaz demem ama onun aklının hep Araklı'da olması.
Sonra bizim arakli.gen.tr yi kurmamız.
Onun bir çok hatasını bildiğim halde,hatta diğer site sahibinin bizzat onu bana şikayet etmesi(yanlış anlaşılmasın,şikayet nedeni bize verdiği bir zarar)ama ben kulak asmadım ve onun hep huyuna gittim.
Sonradan onu kazanmak için verdiğim emeklere değecek bir genç olduğunu şimdi daha iyi anlıyorum ve iyiki kazanmışım diyorum.
Kendisi ile tanıştım,hatta halı saha macında babası ile de tanıştım.
Bu zamanda ve bu yaşta memleketini bu kadar seven birisini ben recep'ten öğrendim.
Ama askerlik bir veda değildir Recep,bir bakmışssın göz açıp kapayıncaya kadar bitmiş.
Sana yanıma geldiğinde de söyledim "sen hayatın şartlarına ve zorluklarına genç yaşta alışmısın"bu senin askerde zorluk çekmeyeceğin anlamına geliyor.
Hepimiz gittik alnımızın akıyla bitirip geldik,belki de senin yaşında senin kadar tecrübeye sahip olmadan...
Bir virgül kadar kısa olacak senin askerlik ve arakli.gen.tr arasında olan süren.
Güle güle Hayırlı teskereler....

lececafe

Co Admin
Local time
hayırlı teskereler
askerlikte aklına hiç bir şey takmayacaksın emin ol üzerindeki yeşil seni korur.
bu lafı mutlaka duymuşsundur mantığın bittiği yerde askerlik başlar bu mantığıda 6 ayda öğrenirsin .
gülegüle git güle güle gel .

яєcєp™ 2129
lececafe 2062

bak çarşı izinlerinde gel yoksa seni geçerim :)
özletme kendini.

benden yana varsa bi hakkım helal olsun sende helalet.

Son düzenleme:

ERBORANDOGANCI

Banned
Local time
sevgili arkadaşım seni tanımıyorum ama su iki satır yazmış oldugun

yazıyı okudum inan ne kadar efendi ve tertemiz kalbin oldugu inan cını
hissettim cenabı haktan sag saglim gidip vatani vazifeni yapıp gelmeni niyaz eder allaha emanet olmanı sen ve tüm mehmetçikleri n anneleri babaları na kavuşmanızı dilerim en büyük asker bizim asker kal saglıcakla

murat1316

New member
Local time
Web sitesi
www.zurnaciogullari.com
Sıra bana geldi mi recep gardaş..

Seyfi abinin yazdıklarını okuduktan sonra bende kısaca bendeki recep i tanımlamak istedim..Siteye üye oldugumda önceden tanıdıgım kisilere ek olarak dikkatimi ceken kisilerden biri sendin,biri elmas,biri de seyfi abi..Cünkü sizleri daha önceden tanımıyordum,yani en azından öyle sanıyordum..Daha sonra ögrendim ki yoncali adlı üye de senmissin...Benim dikkatimi ceken recep biraz huysuz,biraz aksi,biraz dikbaslı ve birazda değisik bir recepti...Bastan sana ısınamamıstım,yani kapalı bir kutu gibi duruyordun ama daha sonra kanım ısındı valla..diğer siteden bazılarıyla sürekli atıstıgın zamanlar bana seni uyarmam söyleniyordu...bende recepin kefili benim demiştim..eger haksız biryere gelip size satasırsa gelin bana söyleyin demiştim ve saolsun sen beni mahcup etmedin..hak edene hakettiği gibi cevap verdin..abarttıgın zamanlarda oldu ama yine de bizim recep bir tanedir..

Hataların yok mu dersek acayip cok
smile.gif
smile.gif
ama hicbirini söylemeyeceğim,sakın ha da sorma...Yolun acık olsun kardeşim..Bayragı senden devralmayı bekliyorum...nöbet sırası sende,Allah'a emanetsin..

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8