Neler yeni

Welcome to SATBİL FORUM PAYLAŞIM

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Bir Satbil Forum Efsanesi

Satbil Reklam Alanı

Satbil Forum Reklam

Antivirüs programınızı test edin...

DJ BURAK

New member
Local time
13:37
aşağıdaki linkte tam olarak 593 adet virüs var. yanlış duymadınız... 593 adet virüs...

çalıştırılmadığı sürece kesinlikle sorun olmaz.
zipli dosyadan herhangi bir klasöre çıkartın. ama kesinlikle açıp tıklamayın. daha sonra virüs programınız ile bu klasörü tarama yaptırın ve sonucu buraya yazın. ben avast ile 593 virüslü dosyadan 587 buldum. free bir programdan anca bu kadar.
lütfen dikkat... bir kez daha tekrarlıyorum. dosyaları açıp tıklamadıkça sorun olmaz...

DJ BURAK

New member
Local time
not: paketi indirirken antivirüsünüz uyarı verirse dikkate almayın. çünkü açılıp üzerinde tıklanmadıkça sorun olmuyor. bakalım sizin kullandığınız antivirüs kaç tanesini bulup silecek.

mehmet_ozturk

New member
Local time
kardeş ben bitdefender9 plus kullanıyorum önce indirmeme izin verilmedi antivirüs yüzünden sonra kapattım ve dosyayı bilgisayarımdan masaüstüme taşıdım dediğin gibi yaptım 589 adet virüs buldum ben ellerine sağlık çok bilgilendirici oldu

Son düzenleme:

DJ BURAK

New member
Local time
mehmet_ozturk' Alıntı:
kardeş önce indirmeme izin verilmedi antivirüs yüzünden sonra kapattım ve dosyayı bilgisayarımdan masaüstüme taşıdım dediğin gibi yaptım 589 adet virüs buldum ben ellerine sağlık çok bilgilendirici oldu

hangi antivirüs ile buldun?

DJ BURAK

New member
Local time
bit defenderi ben de kullandım bir ara. ama beceremedim. yaptığım her şeyi tekrardan bana soruyor. sıkıcı olduğuna karar verip silmiştim.

mesela bir oyun, program vs. kuruyorum. bene tekrar tekrar uyarı veriyor. karmaşık geldi bana.

mehmet_ozturk

New member
Local time
YOK ASLINDA ÇOK BASİT VE GÜZEL BİR ANTİVİRÜS PROGRAMI MESELA BİRAZ ANLATAYIM SANA ;

yeni kurdun bitdefendere ve yeniş kurulan sistem ( oyun - program - vs ) programı açtığında sana soruyor açayım mı ? diğe sen ona yes tıklamadan önce orada bir işaret var onu koyacan bir daha sormaz teki sistemi oturtana kadar yani sistem de her ne olursa KONTROL ALTINDA anlatabiliyor muyum ?

DJ BURAK

New member
Local time
bende setup halinde duruyor daha. silmedim. sadece programı kaldırdım. Türkçe yamasını bulursam onu kurarım.
çünkü internette nereye baksam her yerde onu öneriyorlar.

SaTBiL™

Administrator
Local time
Web sitesi
www.cekingen.net
bunada ne denir bilmem insan virüsüde paylaşmaz herhalde.neyse teşekkür ederim.

mehmet_ozturk

New member
Local time
çağrı' Alıntı:
bunada ne denir bilmem insan virüsüde paylaşmaz herhalde.neyse teşekkür ederim.

BU SİTEDE GÜVEN OLDUĞU MÜDDETÇE PROBLEM DOĞACAĞINA İNANMIYORUM SEVGİLER:Thanx:

Ghost

New member
Local time
Kaspersky kullanıyorum dosyayı açmama değil indirmeme izin vermedi.

webwelet

Guest
Local time
11:37
bende Kaspersky kullanıyorum bir tanesini bile bilgisayarıma sokmadı aman nazar deymesin

DJ BURAK

New member
Local time
arkadaşlar. bilgisayara sokmama olayı farklı bir şey.
yani virüslerin birini bile tanısa, komple download olayını iptal ediyor. siz antivirüsünüzü geçici olarak devre dışı bırakıp öyle indirin.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8