Neler yeni

Welcome to SATBİL FORUM PAYLAŞIM

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Bir Satbil Forum Efsanesi

Satbil Reklam Alanı

Satbil Forum Reklam

Allods'un kutusunu öğrendim belki yardımcı olurum

istanblue

New member
Local time
10:03
Selam arkadşlar sizlerle, oyndğm ve tavsye edebilceğm bi oyun var.
Allods'u bilirsnz tamamı türkçe bide kutusu çıkmış 15 tl mi ne öyle bişy.kota kullnanlr içn indrmeden direk kurlm falan iyi olmş paylşmak istdm umarm işinze yarar ben kotasız kullandığımdan pek gerek duymadım ama kuzenim kotalı kullanıyodu ona hediye olarak aldım hatta ama içinden çıkan posteri kendime aldım :smiles10:
denemek istyen olursa alın

fearless55

New member
Local time
Dostum oyun baya sağlam ben direk kutulusunu aldım bugün şu an 3 levelim ama inanılmaz zevkli ilerliyor :)
Oyunun Türkçe olması süper Allah razı olsun falan diyor karakter :D: Kutulu versiyonu 15 tl ben Mediamarkt'dan aldım oyunu evime yakın oradan buldum.Herkese tavsiye ederim ;)

istanblue

New member
Local time
Ya beleş oyun aslında neti sağlam olanlr varsa gayet rahat indrirler ama kota ve kötü netler için iyi oldu bu he :D

rainsea

New member
Local time
benim kötü değil ama kotalı gardaş.. oyüzden bu kutuyu almam lazım ama sonrasında yine bi güncellemede gacırt yapmaz dimi ? çünkü ucu ucuna yetişiyor yani kota.. öğrenci adamız :D

istanblue

New member
Local time
yok dostum sanmıyorum yaparsada ufak tefek şeyler yapar

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8