Neler yeni

Welcome to SATBİL FORUM PAYLAŞIM

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Bir Satbil Forum Efsanesi

Satbil Reklam Alanı

Satbil Forum Reklam

ADSL hızınızı 1/5 oranında artırın

SaTBiL™

Administrator
Local time
08:33
Web sitesi
www.cekingen.net
Başlat >çalıştır >gpedit.msc >bilgisayar yapılandırıcısı >yönetim şablonları >ağ >Qos paket zamanlayıcısı >ayarlanabilen bant genişliğini sınırla >etkin >bant genişlik sınırı = 0 >uygula >tamam deneyin görün

ben denedim xp de hızlanmayı farkettim

MoRe61

New member
Local time
kardesim harikasın saol işe yarıo

hsc22

New member
Local time
kandırmayın birbirinizi bunlar tamamen piskolojik yok böyle bir şey yıllarımı telekomünikasyona verdim. bu ne olabilir program bir reklam içeriklidir ve her program indiren 10 kişiden 1 inin reklama gireceği ve tıklama hesabı para kazanma programda senin 30k ile indirdiğin bir programı bir tür zaman oyunları ile sana 37k 38 k gösterir. Programın bir mantığı yok benim sana kullandığım 1024/256 k ise hızın odur senin kartın o kapsiteye sahip bilemem belki bu program bizim haberimiz olmadan telekom sistemine giriyor olabilir.((((

SaTBiL™

Administrator
Local time
Web sitesi
www.cekingen.net
kandırmayın birbirinizi bunlar tamamen piskolojik yok böyle bir şey yıllarımı telekomünikasyona verdim. bu ne olabilir program bir reklam içeriklidir ve her program indiren 10 kişiden 1 inin reklama gireceği ve tıklama hesabı para kazanma programda senin 30k ile indirdiğin bir programı bir tür zaman oyunları ile sana 37k 38 k gösterir. Programın bir mantığı yok benim sana kullandığım 1024/256 k ise hızın odur senin kartın o kapsiteye sahip bilemem belki bu program bizim haberimiz olmadan telekom sistemine giriyor olabilir.((((

sevgili türktelekomun avukatı kardeşim verdiğim program değildir.neyse sen öyle diyorsan öyledir.nasılsa bizden iyi biliyorsundur..

Yaban Ali

New member
Local time
hadi bakalım öyle osun. olmayan link çalışmıyor ama.

Son düzenleme:

kaya

New member
Local time
Başlat >çalıştır >gpedit.msc >bilgisayar yapılandırıcısı >yönetim şablonları >ağ >Qos paket zamanlayıcısı >ayarlanabilen bant genişliğini sınırla >etkin >bant genişlik sınırı = 0 >uygula >tamam deneyin görün

ben denedim xp de hızlanmayı farkettim
ustam saol gerçekten işe yarıyor.

murat

New member
Local time
teşekkürler eline sağlık verdiğin bilgi için sağol çağrı

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7