Neler yeni

Welcome to SATBİL FORUM PAYLAŞIM

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Bir Satbil Forum Efsanesi

Satbil Reklam Alanı

Satbil Forum Reklam

ADSL de müjde

M

MEHMET_35

Guest
ADSL de müjde
turk telekomdan dan beklenen açıklama geldi ..1 ocak 2007 den itibaren adsl fiatlarında indirim yapacagız, indirim miktarı önümüzdeki günlerde belirlenecek.......inşaalah yüklü bir indirim yapılır. birde kotalara baksalar iyi olacak..

seyfi

Administrator
Local time
18:52
Bence bunlar yine kurnazlık peşindeler....

MeKa

Banned
Local time
Karamanın koyunu sonra çıkar oyunu .Benzin fiatları işine döner.Önce indir,sonra bindir..
Aslında bu slogan olarak kullanılmalı bence.Hükümet içinde yararlı bir slogan olacaktır.
.
:36_19_2[1]: :36_19_2[1]:

fgbqv6.gif

Not:3 yıldır 256kbit kullanıyorum..49 ytl idi hala 49 veriyorum..Çok şaşırıyorum bu duruma bu daha ne kadar devam edecek diye..Birde böyle başlıkla karşılaşınca:36_1_9: soluğum kesildi.Zam beklerken zum yaptılar.Seneye bu günlerde siz zumu görün bakalım.İnşahlah utanma durumunda ben olurum.

Son düzenleme:

Yaban Ali

New member
Local time
Aslında zam yapılıyor.. Önceden kotanın yarısını kullanabiliyorduk, hız artışıyla iki katını geçer olduk..

F

fiesta73

Guest
ben hem evdekini hemde buradakini sınırsız yaptım. Şimdi 49+49=98 YTL ödüyorum. sınırlıda tk abone için bu rakamı öder hale gelmiştim. gerçi çok yavaş ama olsun. ben ne utanacağım hızından telekom utansın...

Ödül Avcısı

New member
Local time
telekomun müjdeleri pek iyi gelmiyor. vardır bir hesapları yine.

captan

New member
Local time
ben sizlere söyliyeyim 1sene baglantı % 3 2sene ise %6 indirim olacak

mskinik

New member
Local time
telekomun üzerimizde bıraktığı iz belli arkadaşlar yazılanlar bunu gösteriyor telekommu iki defa düşün. allah verede telefonda attıkları kazığı atmasalar biz şimdiki uygulamaya razıyız. gsm şirketlerine sabit telefon uygulama izni verilmeyişinin nedeni insanları söğüşlemek değilmi. bunlar indirim dedimi nasıl kazık atacaklarının hesabını yapıyorlardır muhakkak.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8