Neler yeni

Welcome to SATBİL FORUM PAYLAŞIM

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Bir Satbil Forum Efsanesi

Satbil Reklam Alanı

Satbil Forum Reklam

Adim Adim Resimli Türkçe Xshare Paylaşim Sistem Kurulumu

seyfi

Administrator
Local time
09:51
XSHARE PAYLAŞIM SİSTEMİNİ KULLANMAK İÇİN;1-Yumatu MX Reader,YYumatu MX Combo, Yumatu MX CI (FTA yi bilmiyorum) bir cihaz sahibi olmak ,
2-Bir Bilgisayar ve ADSL internet bağlantısı (Hız önemli değil)
3-Bilgisayardan internete bağlantıyı sağlayan bir RS232 kablo,
4-Bu forumdan bilgisayarınıza ücretsiz indireceğiniz ve bilgisayarınıza XDNYU isimli program.
5-İnternet üzerinden paylaşım için Yumatu Mx uydu alıcına gireceğiniz 17 rakamlı şifre.
Hepsi bu kadar.
XSHARE SİSTEMİNİN MANTIĞI: XSHARE Yumatu MX marka cihazların kart paylaşım sistemi özelliklerini kullanarak bu forumda verilen şifreli kanalları paket kartlarını satın almadan çok ucuz bir bedelle izleyebileceğiniz bir şifre çözme sistemidir.(Uydu alıcınızdaki yazılım XSharing sistemini destekleyen yeni yazılım olmalıdır. Dikkat edin yazılım özellikler: Cihanıza uygun yazılım olmalı yani:XSharingi destekleyen Reader/Combo Vb.gibi)
XSHARE sistemi bir server bilgisayarda takılı yasal kartların bu serverde kurulu bir program aracılığıyla şifre sahibi diğer bilgisayarlarda kurulu yukarıda belirttiğimiz loder 1,0,0 (XDNYU) programı vasıtasıyla internet üzerinden kendi bilgisayarınıza yine aynı program aracılığıyla uydu alıcı cihaza şifrelerin rss232 kablosu vasıtasıyla aktarılması ve şifrenin çözülmesi sistemidir.
[/quote]
GÖRÜNTÜ DONMASINI ÖNLEMEK İÇİN BİLGİSAYAR AYARLARI:

XDNYU İSİMLİ PROGRAMIN BİLGİSAYARINIZA KURULMASI:

umut64

New member
Local time
08:51
ellerine saglik ustam

MüDüR

Administrator
Local time
08:51