Neler yeni

Welcome to SATBİL FORUM PAYLAŞIM

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Bir Satbil Forum Efsanesi

Satbil Reklam Alanı

Satbil Forum Reklam

3GSAT-7000 Full HD Detaylı Bilgiler Yazılımlar

malik0109

New member
Local time
03:16
slm ben yazılım yükleme yetkimiz varı ben redlıne bravoo samux yetkili servisi ve bayisiyim sagılarımla

ricardo

Moderator
Local time
slm ustat elminde bu cihaz bulunmakda ben bunu hangizi haza dönüştürebilirim ve yazılımlar için cok teşekürler

Spacesat mb 8000 hd ye dönüştürüp paylaşım alabilirsin ama kumanda çalışmıyor bilginize başka bir cihazada dönüşümü yok saygılar...

bobom

Vip
Local time
rikardo ostum nx7 bakma imkanın oldumu dönüşüm

malik0109

New member
Local time
sayın ustat bu cihaz yazılımı hangi cihaza olur samux twın cihazının resmı ayın buna olurmu saygılarımla

ricardo

Moderator
Local time
sayın ustat bu cihaz yazılımı hangi cihaza olur samux twın cihazının resmı ayın buna olurmu saygılarımla

Olmuyor dostum denendi cihaz tepki vermiyor ... yapacak bir şey yok ya bu şekilde data w6 devam edilecek yada mb8000 yazılımı atılıp kumandasız devam...

nedim

New member
Local time
eline saglık usta

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8