Neler yeni

Welcome to SATBİL FORUM PAYLAŞIM

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Bir Satbil Forum Efsanesi

Satbil Reklam Alanı

Satbil Forum Reklam

2.HAFTANIN KONUĞU:mur@t

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

zavzagalı

New member
Local time
07:04
Web sitesi
www.arakli.gen.tr
evet Murat abi haftanın konuğu kuralları gereği ilk sorumuzdan başlayalım
arkadaşlar Murat abi sorularınızı merakla bekliyor

KISA OLARAK BİR ÖZGEÇMİŞİNİZİ YAZARMISINIZ?

@hmet

UZAKLARDAN
Local time
05:04
Öncelikle birbirimizi tanima acisindan iyi oldu haftanin konugu.
Degerli arkadasim murat senide tanimak mutluluk bizim icin kisaca senden bir öz gecmis alabilirmiyiz.
Hadi kolay gelsin.

murat

New member
Local time
1968 karabük doğumluyum şu anda işim gereği istanbulda yaşıyorum. merak edenler için İstanbul Güngörende Polis Memuru olarak görev yapıyorum. Forumda da olsa sizleri tanıdığım için inanın çok mutluyum. inşallah birgün hepinizle tanışmak isterim. İşimden fırsat buldukça siz dostlarımla beraber olmaya gayret gösteriyorum.

murat

New member
Local time
avantajları her kesimden insanlarla muhatap olduğun için her kesimden tanıdığın kişiler oluyor gittiğin her yerde (kendinle bağlantılı olarak) itibarın oluyor. dezavantajları bazı insanların polise karşı ön yargılı olmaları, (resmi kıyafetli çalışan arkadaşlar için daha sıkıntılı oluyor tabiki) ama ben seviyorum mesleğimi,polis olduğum için hiç pişman olmadım hep şeref ve onur duydum mesleğimle

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8