Neler yeni

Welcome to SATBİL FORUM PAYLAŞIM

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Bir Satbil Forum Efsanesi

Satbil Reklam Alanı

Satbil Forum Reklam

12 yaşındaki kahraman!

lececafe

Co Admin
Local time
14:04
abd-kahraman-cocuk.jpg

Alevlere daldı kardeşlerini kurtardı 12 yaşındaki Justin, ebeveynleri evde yokken yangın çıkan evden 4 kardeşini kurtardı.

Alevler arasına tam 3 kere dalarak kardeşlerini kollarından tutup dışarı çıkaran Justin, köpeğini de çıkararak ABD’de günün kahramanı oldu.
Vatan'ın haberine göre ABD’de 12 yaşında bir çocuk olası bir felaketi önleyerek günün kahramanı oldu.

Florida’da yaşayan Allen ailesi, 5 çocuklarını evde yalnız bıraktı. Hemşire olan anne Tiffanie Jackson gece vardiyasına kalmıştı ve üvey babaları Dwayne Jackson şehir dışındaydı. Hafta sonunda Florida’da patlak veren fırtına, yıldırım ve şiddetli rüzgara sebep oldu. Aileye ait evin bahçesine düşen bir yıldırım yangının fitilini ateşledi. Gök gürültüsüne uyanan evin ortanca çocuğu Justin, alevleri gördü.

Çocukların durumu iyi

12 yaşındaki Justin, hemen koşarak iki kardeşi William (5) ve Diego’yu kurtardı. Daha sonra dumana rağmen eve tekrar giren Justin en küçük kardeşi Brooklyn’i odasından çıkardı. Emilio’yu da son seferinde kurtaran Justin bu sırada dört evcil köpeğinin çıkması için kapıyı açık bıraktı. Bir köpeğin hayatta kaldığı açıklanırken Justin, “Ben ünlü olmak istemiyorum. Sadece ailemi kurtardım. Kim olsa yapar” dedi.
Yetkililer Justin’in bir felaketi engellediğini belirtirken “Hastaneye kaldırılan çocukların sağlık durumu iyi. Yakında taburcu olacaklar” açıklaması yapıldı.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8