Neler yeni

Welcome to SATBİL FORUM PAYLAŞIM

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Bir Satbil Forum Efsanesi

Satbil Reklam Alanı

Satbil Forum Reklam

10400 garip arıza

M

MEHMET_35

Guest
arkadaşlar elimde bir goldmaster 10400 fta var 9400 ile aynı .... cihazı müşteriye taktım şikayet geldi m üşterinin evine gittim cihaz çalışırken ekran yeşil oluyor kapanıp açılıyor..kilitlenip kalıyor ....kapatıp açınca düzeliyor yazılım attım aynı acil yardım

A

atseif37

Guest
arkadaşlar elimde bir goldmaster 10400 fta var 9400 ile aynı .... cihazı müşteriye taktım şikayet geldi m üşterinin evine gittim cihaz çalışırken ekran yeşil oluyor kapanıp açılıyor..kilitlenip kalıyor ....kapatıp açınca düzeliyor yazılım attım aynı acil yardım
Bunda garipsenecek bir durum yok. Bu hastalık korede çıktı ve oradan da next cihazları ile türkiyeye de bulaştı. 10400 fta gold master'e ise mutlaka bir next 8000 den bulaşmıştır. Siz siz olun next lerle aynı yere cihazlarınızı koymayın. donma, kilitlenme ve yeşillenme hastalıkları anında bulaşmaktadır.:puah: :puah: :puah:

M

MEHMET_35

Guest
Bunda garipsenecek bir durum yok. Bu korede çıktı ve oradan da next cihazları ile türkiyeye de bulaştı. 10400 fta gold master'e ise mutlaka bir next 8000 den bulaşmıştır. Siz siz olun next lerle aynı yere cihazlarınızı koymayın. donma, kilitlenme ve yeşillenme hastalıkları anında bulaşmaktadır.:puah: :puah: :puah:
...cengizcim şakayı bırak ... saolda fikrin için ben ciddi bir konudan bahsediyorum yardım amaçlı konu açtım şaka yı başka konuda yapmanı dilerim ...bu konuda bilgi
varmı

Son düzenleme:

jackall

Guest
Local time
23:53
arkadaşım mehmet_35 önce cihazın orjinal yazılımını yükle sonrada emu yaılımını yükle oki yinede aynı olursa haberim olsun

tnt_xx

New member
Local time
mehmet_35 arkadaşım şu garip sorunun cözüldü galiba bi teşekkür bile etmemişsin???

jackall

Guest
Local time
evet hiç teşekkürbile etmedi kardeşim hatırlattıgın için teşekkürler

arif yetkin

New member
Local time
merhaba sunny cihaz h/w12,01,a5 dcı yazılım yüklerken fılaş yükleme aşamasında elektrik kesildi .CALIŞMIYOR VE DİSPLEY YOK..besleme voltajları normal çıkıyor.fılaşı söküp porogramladım amayine aynı.yardımcı olursanız sevinirim.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8